Slogan

Zaufaj nam

Sanok – Obarzym
przez: Grabownica Starzeńska - Wydrna - Krzemienna

Rozkład jazdy obowiązuje od: 01.07.2018

Nazwa przystanku D D D D m
SANOK, SZPG "STOMIL SANOK" - - 15:05 23:05
SANOK LWOWSKA - - 15:06 23:06
SANOK LIPIŃSKIEGO PRZYCHODNIA - - 15:07 23:07
SANOK BEKSIŃSKIEGO 07:05 11:55 15:08 23:08
SANOK DWORCOWA 07:06 11:56 15:09 23:09
SANOK LWOWSKA 07:08 11:58 15:11 23:11
SANOK, SZPG "STOMIL SANOK" 07:09 - - -
SANOK ARENA 07:10 11:59 15:12 23:12
SANOK STASZICA 07:11 12:00 15:13 23:13
SANOK DMOWSKIEGO 07:12 12:01 15:14 23:14
SANOK RYMANOWSKA - CMENTARZ CENTRALNY 07:13 12:02 15:15 23:15
SANOK KRAKOWSKA - IWASZKIEWICZA 07:15 - 15:17 23:17
SANOK KRAKOWSKA - DĄBRÓWKA 07:18 12:06 15:20 23:20
CZERTEŻ 07:20 12:08 15:22 23:22
JUROWCE, POPIELE 07:23 12:11 15:25 23:25
JUROWCE, KOŚCIÓŁ 07:25 12:13 15:27 23:27
PAKOSZÓWKA, STACJA PALIW 07:29 12:17 15:31 23:31
PAKOSZÓWKA, DOM LUDOWY 07:31 12:19 15:33 23:33
PAKOSZÓWKA, GÓRA 07:33 12:21 15:35 23:35
GRABOWNICA STARZEŃSKA, GÓRA 07:36 12:24 15:38 23:38
GRABOWNICA STARZEŃSKA, SKRZYŻ. 07:39 12:27 15:41 23:41
GRABOWNICA STARZEŃSKA, ZAKŁ. MET. 07:41 12:29 15:43 23:43
NIEBOCKO, KSAWERÓW 07:43 12:31 15:45 23:45
NIEBOCKO, DOM STRAŻAKA 07:45 12:33 15:47 23:47
NIEBOCKO, BOŚNIA 07:47 12:35 15:49 23:49
JABŁONKA, KOŚCIÓŁ 07:49 12:37 15:51 23:51
JABŁONKA 07:51 12:39 15:53 23:53
DYDNIA, GÓRNA 07:54 12:42 15:56 23:56
DYDNIA SKRZYŻOWANIE 07:56 - 15:58 23:58
WYDRNA WIEŚ 07:59 - 16:01 00:01
WYDRNA DOM LUDOWY 08:01 - 16:03 00:03
WYDRNA SZKOŁA 08:03 - 16:05 00:05
WYDRNA GÓRA 08:05 - 16:07 00:07
WYDRNA SZKOŁA 08:07 - 16:09 -
WYDRNA DOM LUDOWY 08:09 - 16:11 -
WYDRNA WIEŚ 08:11 - 16:13 -
DYDNIA, SKRZYŻ. 08:14 12:44 16:16 00:13
DYDNIA, UG 08:16 12:46 16:18 00:15
DYDNIA, GS 08:18 12:48 16:20 00:17
KRZEMIENNA, DOM LUDOWY 08:21 12:51 16:23 00:20
KRZEMIENNA, OŚRODEK ZDROWIA 08:23 12:53 16:25 00:22
OBARZYM, SKRZYŻ. 08:26 12:56 16:28 00:25
OBARZYM, WIEŚ 08:28 12:58 16:30 00:27
OBARZYM 08:30 13:00 16:32 00:29

 

Obarzym Sanok
przez: Grabownica Starzeńska - Wydrna - Krzemienna

Rozkład jazdy obowiązuje od: 01.07.2018

Nazwa przystanku D m D D D m D m
SANOK, SZPG "STOMIL SANOK" - - 14:21 - 22:21
SANOK LWOWSKA - - 14:20 - 22:20
SANOK DWORCOWA 06:47 09:34 14:19 18:09 22:19
SANOK BEKSIŃSKIEGO 06:46 09:33 14:18 18:08 22:18
SANOK LIPIŃSKIEGO PRZYCHODNIA 06:45 09:32 14:17 18:07 22:17
SANOK GALERIA SANOK 06:44 09:31 14:16 18:06 22:16
SANOK RYMANOWSKA - CMENTARZ CENTRALNY 06:42 09:29 14:14 18:04 22:14
SANOK KRAKOWSKA - IWASZKIEWICZA 06:40 09:27 14:12 18:02 22:12
SANOK KRAKOWSKA - DĄBRÓWKA 06:37 09:24 14:09 17:59 22:09
CZERTEŻ 06:35 09:22 14:07 17:57 22:07
JUROWCE, POPIELE 06:32 09:19 14:04 17:54 22:04
JUROWCE, KOŚCIÓŁ 06:30 09:17 14:02 17:52 22:02
PAKOSZÓWKA, STACJA PALIW 06:26 09:13 13:58 17:48 21:58
PAKOSZÓWKA, DOM LUDOWY 06:24 09:11 13:56 17:46 21:56
PAKOSZÓWKA, GÓRA 06:22 09:09 13:54 17:44 21:54
GRABOWNICA STARZEŃSKA, GÓRA 06:19 09:06 13:51 17:41 21:51
GRABOWNICA STARZEŃSKA, SKRZYŻ. 06:16 09:03 13:48 17:38 21:48
GRABOWNICA STARZEŃSKA, ZAKŁ. MET. 06:14 09:01 13:46 17:36 21:46
NIEBOCKO, KSAWERÓW 06:12 08:59 13:44 17:34 21:44
NIEBOCKO, DOM STRAŻAKA 06:10 08:57 13:42 17:32 21:42
NIEBOCKO, BOŚNIA 06:08 08:55 13:40 17:30 21:40
JABŁONKA, KOŚCIÓŁ 06:06 08:53 13:38 17:28 21:38
JABŁONKA 06:04 08:51 13:36 17:26 21:36
DYDNIA, GÓRNA 06:01 08:48 13:33 17:23 21:33
DYDNIA SKRZYŻOWANIE - - 13:31 - 21:31
WYDRNA WIEŚ - - 13:28 - 21:28
WYDRNA DOM LUDOWY - - 13:26 - 21:26
WYDRNA SZKOŁA - - 13:24 - 21:24
WYDRNA GÓRA - - 13:22 - 21:22
DYDNIA, SKRZYŻ. 05:59 08:46 13:16 17:21 21:16
DYDNIA, UG 05:57 08:44 13:14 17:19 21:14
DYDNIA, GS 05:55 08:42 13:12 17:17 21:12
KRZEMIENNA, DOM LUDOWY 05:52 08:39 13:09 17:14 21:09
KRZEMIENNA, OŚRODEK ZDROWIA 05:50 08:37 13:07 17:12 21:07
OBARZYM, SKRZYŻ. 05:47 08:34 13:04 17:09 21:04
OBARZYM, WIEŚ 05:45 08:32 13:02 17:07 21:02
OBARZYM 05:43 08:30 13:00 17:05 21:00

 

Oznaczenia kursów:

D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
m - nie kursuje w dniach 24 i 31.XII