Slogan

Zaufaj nam

Sanok – Obarzym
przez: Grabownica Starzeńska - Wydrna - Krzemienna

Rozkład jazdy obowiązuje od: 03.09.2018

Nazwa przystanku D D D D m
SANOK, RUBBER COMPANY S.A. - - 15:05 23:05
SANOK LWOWSKA - - 15:07 23:07
SANOK LIPIŃSKIEGO PRZYCHODNIA - - 15:08 23:08
SANOK BEKSIŃSKIEGO 07:05 11:55 15:10 23:10
SANOK DWORCOWA 07:06 11:56 15:11 23:11
SANOK LWOWSKA 07:07 11:57 15:12 23:12
SANOK, RUBBER COMPANY S.A. 07:09  -   -   - 
SANOK ARENA 07:11 11:59 15:14 23:14
SANOK STASZICA 07:13 12:01 15:16 23:16
SANOK DMOWSKIEGO 07:14 12:02 15:17 23:17
SANOK RYMANOWSKA - CMENTARZ CENTRALNY 07:15 12:03 15:18 23:18
SANOK KRAKOWSKA - IWASZKIEWICZA 07:16 12:04 15:19 23:19
SANOK KRAKOWSKA - DĄBRÓWKA 07:19 12:07 15:22 23:22
CZERTEŻ 07:21 12:09 15:24 23:24
JUROWCE, POPIELE 07:24 12:12 15:27 23:27
JUROWCE, KOŚCIÓŁ 07:25 12:13 15:28 23:28
PAKOSZÓWKA, STACJA PALIW 07:28 12:16 15:31 23:31
PAKOSZÓWKA, DOM LUDOWY 07:30 12:18 15:33 23:33
PAKOSZÓWKA, GÓRA 07:32 12:20 15:35 23:35
GRABOWNICA STARZEŃSKA, GÓRA 07:35 12:23 15:38 23:38
GRABOWNICA STARZEŃSKA, SKRZYŻ. 07:38 12:26 15:41 23:41
GRABOWNICA STARZEŃSKA, ZAKŁ. MET. 07:40 12:28 15:43 23:43
NIEBOCKO, KSAWERÓW 07:42 12:30 15:45 23:45
NIEBOCKO, DOM STRAŻAKA 07:44 12:32 15:47 23:47
NIEBOCKO, BOŚNIA 07:46 12:34 15:49 23:49
JABŁONKA, KOŚCIÓŁ 07:48 12:36 15:51 23:51
JABŁONKA 07:50 12:38 15:53 23:53
DYDNIA, GÓRNA 07:52 12:40 15:55 23:55
DYDNIA SKRZYŻOWANIE 07:53 - 15:56 23:56
WYDRNA WIEŚ 07:56 - 15:59 23:59
WYDRNA DOM LUDOWY 07:57 - 16:00 00:00
WYDRNA SZKOŁA 07:58 - 16:01 00:01
WYDRNA GÓRA 08:00 - 16:03 00:03
WYDRNA SZKOŁA 08:02 - 16:05 -
WYDRNA DOM LUDOWY 08:03 - 16:06 -
WYDRNA WIEŚ 08:04 - 16:07 -
DYDNIA, SKRZYŻ. 08:07 12:41 16:10 00:09
DYDNIA, UG 08:10 12:44 16:13 00:12
DYDNIA, GS 08:12 12:46 16:15 00:14
KRZEMIENNA, DOM LUDOWY 08:14 12:48 16:17 00:16
KRZEMIENNA, OŚRODEK ZDROWIA 08:15 12:49 16:18 00:17
OBARZYM, SKRZYŻ. 08:17 12:51 16:20 00:19
OBARZYM, WIEŚ 08:19 12:53 16:22 00:21
NAWRÓT OBARZYM 08:21 12:55 16:24 00:23

 

Obarzym Sanok
przez: Grabownica Starzeńska - Wydrna - Krzemienna

Rozkład jazdy obowiązuje od: 03.09.2018

Nazwa przystanku D D m D D D m D m
NAWRÓT OBARZYM 05:00 05:43 08:25 13:00 17:05 21:00
OBARZYM, WIEŚ 05:02 05:45 08:27 13:02 17:07 21:02
OBARZYM, SKRZYŻ. 05:04 05:47 08:29 13:04 17:09 21:04
KRZEMIENNA, OŚRODEK ZDROWIA 05:06 05:49 08:31 13:06 17:11 21:06
KRZEMIENNA, DOM LUDOWY 05:07 05:50 08:32 13:07 17:12 21:07
DYDNIA, GS 05:10 05:53 08:35 13:10 17:15 21:10
DYDNIA, UG 05:12 05:55 08:37 13:12 17:17 21:12
DYDNIA, SKRZYŻ. 05:14 05:57 08:39 13:14 17:19 21:14
WYDRNA GÓRA 05:20 - - 13:20 - 21:20
WYDRNA SZKOŁA 05:22 - - 13:22 - 21:22
WYDRNA DOM LUDOWY 05:23 - - 13:23 - 21:23
WYDRNA WIEŚ 05:24 - - 13:24 - 21:24
DYDNIA SKRZYŻOWANIE 05:27 - - 13:27 - 21:27
DYDNIA, GÓRNA 05:28 05:58 08:40 13:28 17:20 21:28
JABŁONKA 05:30 06:00 08:42 13:30 17:22 21:30
JABŁONKA, KOŚCIÓŁ 05:32 06:02 08:44 13:32 17:24 21:32
NIEBOCKO, BOŚNIA 05:34 06:04 08:46 13:34 17:26 21:34
NIEBOCKO, DOM STRAŻAKA 05:36 06:06 08:48 13:36 17:28 21:36
NIEBOCKO, KSAWERÓW 05:38 06:08 08:50 13:38 17:30 21:38
GRABOWNICA STARZEŃSKA, ZAKŁ. MET. 05:40 06:10 08:52 13:40 17:32 21:40
GRABOWNICA STARZEŃSKA, SKRZYŻ. 05:42 06:12 08:54 13:42 17:34 21:42
GRABOWNICA STARZEŃSKA, GÓRA 05:45 06:15 08:57 13:45 17:37 21:45
PAKOSZÓWKA, GÓRA 05:48 06:18 09:00 13:48 17:40 21:48
PAKOSZÓWKA, DOM LUDOWY 05:50 06:20 09:02 13:50 17:42 21:50
PAKOSZÓWKA, STACJA PALIW 05:52 06:22 09:04 13:52 17:44 21:52
JUROWCE, KOŚCIÓŁ 05:55 06:25 09:07 13:55 17:47 21:55
JUROWCE, POPIELE 05:56 06:26 09:08 13:56 17:48 21:56
CZERTEŻ 05:59 06:29 09:11 13:59 17:51 21:59
SANOK KRAKOWSKA - DĄBRÓWKA 06:01 06:31 09:13 14:01 17:53 22:01
SANOK RYMANOWSKA - IWASZKIEWICZA 06:04 06:34 09:16 14:04 17:56 22:04
SANOK RYMANOWSKA - CMENTARZ CENTRALNY 06:05 06:35 09:17 14:05 17:57 22:05
SANOK GALERIA SANOK 06:07 06:37 09:19 14:07 17:59 22:07
SANOK LIPIŃSKIEGO PRZYCHODNIA 06:08 06:38 09:20 14:08 18:00 22:08
SANOK BEKSIŃSKIEGO 06:10 06:40 09:22 14:10 18:02 22:10
SANOK DWORCOWA 06:11 06:41 09:23 14:11 18:03 22:11
SANOK LWOWSKA 06:12 - - 14:12 - 22:12
SANOK, RUBBER COMPANY S.A. 06:14 - - 14:14 - 22:14

 

Oznaczenia kursów:

D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
m - nie kursuje w dniach 24 i 31.XII