Slogan

Zaufaj nam

Sanok – Obarzym
przez: Grabownica Starzeńska - Wydrna - Krzemienna

Rozkład jazdy obowiązuje od: 01.09.2017

Nazwa przystanku D F S D D, m
SANOK SZPG "STOMIL SANOK" - - - 15:05 23:10
SANOK LWOWSKA - - - 15:06 23:11
SANOK LIPIŃSKIEGO - PRZYCHODNIA - - - 15:07 23:12
SANOK BEKSIŃSKIEGO 07:05 11:55 12:10 15:08 23:13
SANOK DWORCOWA 07:06 11:56 12:11 15:09 23:14
SANOK LWOWSKA 07:08 11:58 12:13 15:11 23:16
SANOK SZPG "STOMIL SANOK" 07:09 - - - -
SANOK ARENA SANOK 07:10 11:59 12:14 15:12 23:17
SANOK DMOWSKIEGO - STASZICA 07:11 12:00 12:15 15:13 23:18
SANOK DMOWSKIEGO 07:12 12:01 12:16 15:14 23:19
SANOK RYMANOWSKA - CMENTARZ CENTRALNY 07:13 12:02 12:17 15:15 23:20
SANOK RYMANOWSKA - IWASZKIEWICZA 07:15 - - 15:17 23:22
SANOK KRAKOWSKA - DĄBRÓWKA 07:18 12:06 12:21 15:20 23:25
CZERTEŻ 07:20 12:08 12:23 15:22 23:27
JUROWCE - POPIELE 07:23 12:11 12:26 15:25 23:30
JUROWCE - KOŚCIÓŁ 07:25 12:13 12:28 15:27 23:32
PAKOSZÓWKA - STACJA PALIW 07:29 12:17 12:32 15:31 23:36
PAKOSZÓWKA - DOM LUDOWY 07:31 12:19 12:34 15:33 23:38
PAKOSZÓWKA - GÓRA 07:33 12:21 12:36 15:35 23:40
GRABOWNICA STARZEŃSKA - GÓRA 07:36 12:24 12:39 15:38 23:43
GRABOWNICA STARZEŃSKA - SKRZYŻ. 07:39 12:27 12:42 15:41 23:46
GRABOWNICA STARZEŃSKA - ZAKŁ. MET. 07:41 12:29 12:44 15:43 23:48
NIEBOCKO - KSAWERÓW 07:43 12:31 12:46 15:45 23:50
NIEBOCKO - DOM STRAŻAKA 07:45 12:33 12:48 15:47 23:52
NIEBOCKO - BOŚNIA 07:47 12:35 12:50 15:49 23:54
JABŁONKA - KOŚCIÓŁ 07:49 12:37 12:52 15:51 23:56
JABŁONKA 07:51 12:39 12:54 15:53 23:58
DYDNIA - GÓRNA 07:54 12:42 12:57 15:56 00:01
DYDNIA - SKRZYŻOWANIE - 12:44 12:59 - -
DYDNIA - SKRZYŻOWANIE 07:56 - - 15:58 00:03
WYDRNA WIEŚ 07:59 - - 16:01 00:06
WYDRNA - DOM LUDOWY 08:01 - - 16:03 00:08
WYDRNA - SZKOŁA 08:03 - - 16:05 00:10
WYDRNA - GÓRA 08:05 - - 16:07 00:12
WYDRNA - SZKOŁA 08:07 - - 16:09 -
WYDRNA - DOM LUDOWY 08:09 - - 16:11 -
WYDRNA WIEŚ 08:11 - - 16:13 -
DYDNIA - SKRZYŻOWANIE 08:14 - - 16:16 00:18
DYDNIA - UG 08:16 12:46 13:01 16:18 00:20
DYDNIA - GS 08:18 12:48 13:03 16:20 00:22
KRZEMIENNA - DOM LUDOWY 08:21 12:51 13:06 16:23 00:25
KRZEMIENNA - OŚRODEK ZDROWIA 08:23 12:53 13:08 16:25 00:27
OBARZYM - SKRZYŻOWANIE 08:26 12:56 13:11 16:28 00:30
OBARZYM - WIEŚ 08:28 12:58 13:13 16:30 00:32
OBARZYM 08:30 13:00 13:15 16:32 00:34

 

Obarzym Sanok
przez: Grabownica Starzeńska - Wydrna - Krzemienna

Rozkład jazdy obowiązuje od: 01.09.2017

Nazwa przystanku D D, m D, J, m D F S D, m D, m
OBARZYM 05:00 05:43 - 08:30 13:00 13:15 16:35 21:00
OBARZYM - WIEŚ 05:02 05:45 - 08:32 13:02 13:17 16:37 21:02
OBARZYM - SKRZYŻOWANIE 05:04 05:47 - 08:34 13:04 13:19 16:39 21:04
TEMESZÓW - SKLEP - - 06:25 - - - - -
KRZEMIENNA - OŚRODEK ZDROWIA 05:07 05:50 06:28 08:37 13:07 13:22 16:42 21:07
KRZEMIENNA - DOM LUDOWY 05:09 05:52 06:30 08:39 13:09 13:24 16:44 21:09
DYDNIA - GS 05:12 05:55 06:33 08:42 13:12 13:27 16:47 21:12
DYDNIA - UG 05:14 05:57 06:35 08:44 13:14 13:29 16:49 21:14
DYDNIA - SKRZYŻOWANIE 05:16 - 06:37 - 13:16 - - 21:16
WYDRNA - GÓRA 05:22 - 06:43 - 13:22 - - 21:22
WYDRNA - SZKOŁA 05:24 - 06:45 - 13:24 - - 21:24
WYDRNA - DOM LUDOWY 05:26 - 06:47 - 13:26 - - 21:26
WYDRNA WIEŚ 05:28 - 06:49 - 13:28 - - 21:28
DYDNIA - SKRZYŻOWANIE 05:31 - 06:52 - 13:31 - - 21:31
DYDNIA - SKRZYŻOWANIE - 05:59 - 08:46 - 13:31 16:51 -
DYDNIA - GÓRNA 05:33 06:01 06:54 08:48 13:33 13:33 16:53 21:33
JABŁONKA 05:36 06:04 06:57 08:51 13:36 13:36 16:56 21:36
JABŁONKA - KOŚCIÓŁ 05:38 06:06 06:59 08:53 13:38 13:38 16:58 21:38
NIEBOCKO - BOŚNIA 05:40 06:08 07:01 08:55 13:40 13:40 17:00 21:40
NIEBOCKO - DOM STRAŻAKA 05:42 06:10 07:03 08:57 13:42 13:42 17:02 21:42
NIEBOCKO - KSAWERÓW 05:44 06:12 07:05 08:59 13:44 13:44 17:04 21:44
GRABOWNICA STARZEŃSKA - ZAKŁ. MET. 05:46 06:14 07:07 09:01 13:46 13:46 17:06 21:46
GRABOWNICA STARZEŃSKA - SKRZYŻ. 05:48 06:16 07:09 09:03 13:48 13:48 17:08 21:48
GRABOWNICA STARZEŃSKA - GÓRA 05:51 06:19 07:12 09:06 13:51 13:51 17:11 21:51
PAKOSZÓWKA - GÓRA 05:54 06:22 07:15 09:09 13:54 13:54 17:14 21:54
PAKOSZÓWKA - DOM LUDOWY 05:56 06:24 07:17 09:11 13:56 13:56 17:16 21:56
PAKOSZÓWKA - STACJA PALIW 05:58 06:26 07:19 09:13 13:58 13:58 17:18 21:58
JUROWCE - KOŚCIÓŁ 06:02 06:30 07:23 09:17 14:02 14:02 17:22 22:02
JUROWCE - POPIELE 06:04 06:32 07:25 09:19 14:04 14:04 17:24 22:04
CZERTEŻ 06:07 06:35 07:28 09:22 14:07 14:07 17:27 22:07
SANOK KRAKOWSKA - DĄBRÓWKA 06:09 06:37 07:30 09:24 14:09 14:09 17:29 22:09
SANOK RYMANOWSKA - IWASZKIEWICZA 06:12 06:40 07:33 09:27 14:12 14:12 17:32 22:12
SANOK RYMANOWSKA - CMENTARZ CENTRALNY 06:14 06:42 07:35 09:29 14:14 14:14 17:34 22:14
SANOK GALERIA SANOK 06:16 06:44 07:37 09:31 14:16 14:16 17:36 22:16
SANOK LIPIŃSKIEGO - PRZYCHODNIA 06:17 06:45 07:38 09:32 14:17 14:17 17:37 22:17
SANOK BEKSIŃSKIEGO 06:18 06:46 07:39 09:33 14:18 14:18 17:38 22:18
SANOK DWORCOWA 06:19 06:47 07:40 09:34 14:19 14:19 17:39 22:19
SANOK LWOWSKA 06:20 - - - 14:20 14:20 - 22:20
SANOK SZPG "STOMIL SANOK" 06:21 - - - 14:21 14:21 - 22:21

 

Oznaczenia kursów:

D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
F - kursuje w dni robocze wolne od nauki szkolnej
J - nie kursuje od 01.VII do 31.VIII
S - kursuje w dni nauki szkolnej
m - nie kursuje w dniach 24 i 31.XII