Slogan

Zaufaj nam

Sanok – Polańczyk – Sanok

Rozkład jazdy obowiązuje od: 01.07.2018

Godzina odjazdu  Nazwa przystanku Godzina odjazdu
W W
07:58 SANOK DWORCOWA 17:00
07:59 SANOK LIPIŃSKIEGO - AUTOSAN 16:59
08:02 ZAHUTYŃ (SKRZYŻOWANIE) 16:56
08:05 ZAGÓRZ (OSIEDLE) 16:53
08:07 ZAGÓRZ ul. PLAC OBROŃCÓW WĘZŁA ZAGÓRSKIEGO 16:51
08:13 POSTOŁÓW, MOST 16:45
08:16 LESKO DWORZEC AUTOBUSOWY ul. MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO 16:42
08:18 LESKO, ul. RYNEK MIASTO -
- LESKO, OSIEDLE 16:40
08:22 GLINNE 16:36
08:25 UHERCE MINERALNE 16:33
08:30 MYCZKOWCE, OSIEDLE 16:28
08:32 MYCZKOWCE, WIEŚ 16:26
08:34 MYCZKOWCE 16:24
08:35 MYCZKOWCE, OŚRODEK 16:23
08:37 BÓBRKA, OŚRODEK WYPOCZYNKOWY 16:21
08:38 BÓBRKA, SZKOŁA 16:20
08:41 SOLINA, MOST 16:17
08:43 SOLINA, OSIEDLE 16:15
08:46 MYCZKÓW, DÓŁ 16:12
08:48 MYCZKÓW, RAPISZKA 16:10
08:49 MYCZKÓW, SKRZYŻ. 16:08
08:51 POLAŃCZYK SKRZYŻOWANIE /ul. ZDROJOWA/ 16:06
08:53 POLAŃCZYK /ul. ZDROJOWA/ 16:04

 

Oznaczenia kursów:

W - kursuje od 01.VII do 31.VIII