Slogan

Zaufaj nam

Sanok – Zasław

Rozkład jazdy obowiązuje od: 01.02.2019

Nazwa przystanku D m D m
SANOK, RUBBER COMPANY S.A. 06:25 14:20
SANOK LWOWSKA 06:26 14:21
SANOK LIPIŃSKIEGO PRZYCHODNIA 06:27 14:22
SANOK LIPIŃSKIEGO - AUTOSAN 06:29 14:24
SANOK LIPIŃSKIEGO - ŁANY 06:31 14:26
ZAHUTYŃ (SKRZYŻOWANIE) 06:33 14:28
ZAGÓRZ (OSIEDLE) 06:37 14:32
ZAGÓRZ, ZASŁAW BLOKI 06:39 14:34


Zasław
– Sanok

Rozkład jazdy obowiązuje od: 01.02.2019

Nazwa przystanku D m D m
ZAGÓRZ, ZASŁAW BLOKI 15:10 23:10
ZAGÓRZ (OSIEDLE) 15:12 23:12
ZAHUTYŃ (SKRZYŻOWANIE) 15:16 23:16
SANOK LIPIŃSKIEGO - ŁANY 15:18 23:18
SANOK LIPIŃSKIEGO - AUTOSAN 15:20 23:20
SANOK BEKSIŃSKIEGO 15:22 23:22
SANOK DWORCOWA 15:23 23:23

 Oznaczenia kursów:

D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
m - nie kursuje w dniach 24 i 31.XII