Slogan

Zaufaj nam

 Sanok – Besko

Rozkład jazdy obowiązuje od: 01.07.2018

Nazwa przystanku D, m E D, m D, m D, m D, m E D, m E D, m D, m D, m D, m D, m
SANOK, SZPG "STOMIL SANOK" - 06:55 - - - - - - 14:55 - - - - 22:55
SANOK LWOWSKA - 06:57 - - - - - - 14:59 - - - - 22:57
SANOK LIPIŃSKIEGO PRZYCHODNIA - 06:58 07:34 08:35 11:10 12:15 13:10 14:03 15:03 16:10 16:59 19:10 20:55 22:58
SANOK BEKSIŃSKIEGO - 07:00 07:36 08:37 11:12 12:17 13:12 14:05 15:05 16:12 17:01 19:12 20:57 23:00
SANOK DWORCOWA 06:20 07:01 07:37 08:38 11:13 12:18 13:13 14:06 15:06 16:13 17:02 19:13 20:58 23:01
SANOK LWOWSKA 06:21 07:02 07:38 08:39 11:14 12:19 13:14 14:07 15:07 16:14 17:03 19:14 20:59 23:02
SANOK, SZPG "STOMIL SANOK" - - - - - - - 14:09 - - - - - -
SANOK ARENA 06:22 07:03 07:39 08:40 11:15 12:20 13:15 14:11 15:08 16:15 17:04 19:15 21:00 23:03
SANOK STASZICA 06:24 07:05 07:41 08:42 11:17 12:22 13:17 14:13 15:10 16:17 17:06 19:17 21:02 23:05
SANOK RYMANOWSKA - CMENTARZ CENTRALNY 06:26 07:07 07:43 08:44 11:19 12:24 13:19 14:15 15:12 16:19 17:08 19:19 21:04 23:07
SANOK KRAKOWSKA - IWASZKIEWICZA 06:27 07:08 07:44 08:45 11:20 12:25 13:20 14:16 15:13 16:20 17:09 19:20 21:05 23:08
SANOK KRAKOWSKA - DĄBRÓWKA 06:29 07:10 07:46 08:47 11:22 12:27 13:22 14:18 15:15 16:22 17:11 19:22 21:07 23:10
ZABŁOTCE (ABRA) 06:31 07:12 07:48 08:49 11:24 12:29 13:24 14:20 15:17 16:24 17:13 19:24 21:09 23:12
ZABŁOTCE (SKRZYŻOWANIE) 06:33 07:14 07:50 08:51 11:26 12:31 13:26 14:22 15:19 16:26 17:15 19:26 21:11 23:14
PISAROWCE (DÓŁ) 06:35 07:16 07:52 08:53 11:28 12:33 13:28 14:24 15:21 16:28 17:17 19:28 21:13 23:16
PISAROWCE (SKRZYŻOWANIE) 06:36 07:17 07:53 08:54 11:29 12:34 13:29 14:25 15:22 16:29 17:18 19:29 21:14 23:17
PISAROWCE ( GÓRA) 06:37 07:18 07:54 08:55 11:30 12:35 13:30 14:26 15:23 16:30 17:19 19:30 21:15 23:18
NOWOSIELCE - PRZYSTANEK KOLEJOWY 06:38 07:19 07:55 08:56 11:31 12:36 13:31 14:27 15:24 16:31 17:20 19:31 21:16 23:19
NOWOSIELCE - STADION 06:40 07:21 07:57 08:58 11:33 12:38 13:33 14:29 15:26 16:33 17:22 19:33 21:18 23:21
DŁUGIE - GRANICA 06:42 07:23 07:59 09:00 11:35 12:40 13:35 14:31 15:28 16:35 17:24 19:35 21:20 23:23
DŁUGIE I 06:44 07:25 08:01 09:02 11:37 12:42 13:37 14:33 15:30 16:37 17:26 19:37 21:22 23:25
ZARSZYN - PKP 06:46 07:27 08:03 09:04 11:39 12:44 13:39 14:35 15:32 16:39 17:28 19:39 21:24 23:27
ZARSZYN - OŚRODEK ZDROWIA 06:48 07:29 08:05 09:06 11:41 12:46 13:41 14:37 15:34 16:41 17:30 19:41 21:26 23:29
BESKO - ZAPOWIEDŹ 06:51 07:32 08:08 09:09 11:44 12:49 13:44 14:40 15:37 16:44 17:33 19:44 21:29 23:32
BESKO - POM 06:53 07:34 08:10 09:11 11:46 12:51 13:46 14:42 15:39 16:46 17:35 19:46 21:31 23:34
BESKO - SKRZYŻOWANIE 06:54 07:35 08:11 09:12 11:47 12:52 13:47 14:43 15:40 16:47 17:36 19:47 21:32 23:35
BESKO - OSP - SZKOŁA 06:56 07:37 08:13 09:14 11:49 12:54 13:49 14:45 15:42 16:49 17:38 19:49 21:34 23:37
BESKO - PORĘBY 07:01 - - - - 12:59 13:54 - 15:47 - - - - -

 

Besko – Sanok

Rozkład jazdy obowiązuje od: 01.07.2018

Nazwa przystanku E D, m D, m E D, m D, m D, m D, m E D, m D, m D, m D, m D, m
BESKO - PORĘBY 05:30 06:00 07:02 - - - - 13:23 13:55 - 15:55 - - -
BESKO - OSP - SZKOŁA 05:35 06:05 07:07 07:46 08:16 09:15 12:20 13:28 14:00 15:00 16:00 17:40 19:50 21:35
BESKO - SKRZYŻOWANIE 05:36 06:06 07:08 07:47 08:17 09:16 12:21 13:29 14:01 15:01 16:01 17:41 19:51 21:36
BESKO - POM 05:38 06:08 07:10 07:49 08:19 09:18 12:23 13:31 14:03 15:03 16:03 17:43 19:53 21:38
BESKO - ZAPOWIEDŹ 05:40 06:10 07:12 07:51 08:21 09:20 12:25 13:33 14:05 15:05 16:05 17:45 19:55 21:40
ZARSZYN - OŚRODEK ZDROWIA 05:43 06:13 07:15 07:54 08:24 09:23 12:28 13:36 14:08 15:08 16:08 17:48 19:58 21:43
ZARSZYN - PKP 05:45 06:15 07:17 07:56 08:26 09:25 12:30 13:38 14:10 15:10 16:10 17:50 20:00 21:45
DŁUGIE I 05:48 06:18 07:20 07:59 08:29 09:28 12:33 13:41 14:13 15:13 16:13 17:53 20:03 21:48
DŁUGIE - GRANICA 05:50 06:20 07:22 08:01 08:31 09:30 12:35 13:43 14:15 15:15 16:15 17:55 20:05 21:50
NOWOSIELCE - STADION 05:52 06:22 07:24 08:03 08:33 09:32 12:37 13:45 14:17 15:17 16:17 17:57 20:07 21:52
NOWOSIELCE - PRZYSTANEK KOLEJOWY 05:54 06:24 07:26 08:05 08:35 09:34 12:39 13:47 14:19 15:19 16:19 17:59 20:09 21:54
PISAROWCE ( GÓRA) 05:55 06:25 07:27 08:06 08:36 09:35 12:40 13:48 14:20 15:20 16:20 18:00 20:10 21:55
PISAROWCE (SKRZYŻOWANIE) 05:56 06:26 07:28 08:07 08:37 09:36 12:41 13:49 14:21 15:21 16:21 18:01 20:11 21:56
ZABŁOTCE (SKRZYŻOWANIE) 05:59 06:29 07:31 08:10 08:40 09:39 12:44 13:52 14:24 15:24 16:24 18:04 20:14 21:59
ZABŁOTCE (ABRA) 06:01 06:31 07:33 08:12 08:42 09:41 12:46 13:54 14:26 15:26 16:26 18:06 20:16 22:01
SANOK KRAKOWSKA - DĄBRÓWKA 06:03 06:33 07:35 08:14 08:44 09:43 12:48 13:56 14:28 15:28 16:28 18:08 20:18 22:03
SANOK RYMANOWSKA - IWASZKIEWICZA 06:06 06:36 07:38 08:17 08:47 09:46 12:51 13:59 14:31 15:31 16:31 18:11 20:21 22:06
SANOK RYMANOWSKA - CMENTARZ CENTRALNY 06:07 06:37 07:39 08:18 08:48 09:47 12:52 14:00 14:32 15:32 16:32 18:12 20:22 22:07
SANOK GALERIA SANOK 06:09 06:39 07:41 08:20 08:50 09:49 12:54 14:02 14:34 15:34 16:34 18:14 20:24 22:09
SANOK LIPIŃSKIEGO PRZYCHODNIA 06:10 06:40 07:42 08:21 08:51 09:50 12:55 14:03 14:35 15:35 16:35 18:15 20:25 22:10
SANOK BEKSIŃSKIEGO 06:12 06:42 07:44 08:23 08:53 09:52 12:57 14:05 14:37 15:37 16:37 18:17 20:27 22:12
SANOK DWORCOWA 06:13 06:43 07:45 08:24 08:54 09:53 12:58 14:06 14:38 15:38 16:38 18:18 20:28 22:13
SANOK LWOWSKA 06:14 06:44 - - - - - 14:07 14:39 - - - - 22:14
SANOK, SZPG "STOMIL SANOK" 06:16 06:46 - - - - - 14:09 14:41 - - - - 22:16

 

Oznaczenia kursów:

D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
E - kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
m - nie kursuje w dniach 24 i 31.XII