Slogan

Zaufaj nam

Sanok – Końskie

Rozkład jazdy obowiązuje od: 01.07.2018

Nazwa przystanku D D S D m D m
SANOK, SZPG "STOMIL SANOK" 07:03 - - - -
SANOK LWOWSKA 07:04 - - - -
SANOK LIPIŃSKIEGO PRZYCHODNIA 07:05 - - - -
SANOK BEKSIŃSKIEGO 07:06 15:02 15:06 17:05 19:05
SANOK DWORCOWA 07:07 15:03 15:07 17:06 19:06
SANOK LWOWSKA 07:09 15:05 15:09 17:08 19:08
SANOK, SZPG "STOMIL SANOK" - 15:06 - - -
SANOK ARENA 07:10 15:07 15:10 17:09 19:09
SANOK STASZICA 07:11 15:08 15:11 17:10 19:10
SANOK DMOWSKIEGO 07:12 15:09 15:12 17:11 19:11
SANOK RYMANOWSKA - CMENTARZ CENTRALNY 07:13 15:10 15:13 17:12 19:12
SANOK KRAKOWSKA - IWASZKIEWICZA 07:15 15:12 15:15 17:14 19:14
SANOK KRAKOWSKA - DĄBRÓWKA 07:18 15:15 15:18 17:17 19:17
CZERTEŻ 07:20 15:17 15:20 17:19 19:19
JUROWCE, POPIELE 07:23 15:20 15:23 17:22 19:22
JUROWCE, KOŚCIÓŁ 07:25 15:22 15:25 17:24 19:24
PAKOSZÓWKA, STACJA PALIW 07:29 15:26 15:29 17:28 19:28
PAKOSZÓWKA, DOM LUDOWY 07:31 15:28 15:31 17:30 19:30
PAKOSZÓWKA, GÓRA 07:33 15:30 15:33 17:32 19:32
GRABOWNICA STARZEŃSKA, GÓRA 07:36 15:33 15:36 17:35 19:35
GRABOWNICA STARZEŃSKA, SKRZYŻ. 07:39 15:36 15:39 17:38 19:38
GRABOWNICA STARZEŃSKA, ZAKŁ. MET. 07:41 15:38 15:41 17:40 19:40
NIEBOCKO, KSAWERÓW 07:43 15:40 15:43 17:42 19:42
NIEBOCKO, DOM STRAŻAKA 07:45 15:42 15:45 17:44 19:44
NIEBOCKO, BOŚNIA 07:47 15:44 15:47 17:46 19:46
JABŁONKA, KOŚCIÓŁ 07:49 15:46 15:49 17:48 19:48
JABŁONKA 07:51 15:48 15:51 17:50 19:50
DYDNIA, GÓRNA 07:54 15:51 15:54 17:53 19:53
DYDNIA, SKRZYŻ. 07:56 15:53 15:56 17:55 19:55
DYDNIA, UG 07:58 15:55 15:58 17:57 19:57
DYDNIA, GS 08:00 15:57 16:00 17:59 19:59
KRZEMIENNA, DOM LUDOWY 08:03 16:00 - 18:02 20:02
KRZEMIENNA, OŚRODEK ZDROWIA 08:05 16:02 - 18:04 20:04
TEMESZÓW SKLEP 08:08 16:05 - 18:07 20:07
WITRYŁÓW SKRZYŻOWANIE 08:14 16:11 - 18:13 20:13
WITRYŁÓW DOM STRAŻAKA 08:16 16:13 - 18:15 20:15
WITRYŁÓW WIEŚ 08:18 16:15 - 18:17 20:17
KOŃSKIE DOM LUDOWY 08:20 16:17 - 18:19 20:19
KOŃSKIE NAWRÓT 08:22 16:19 - 18:21 20:21

 

Końskie – Sanok

Rozkład jazdy obowiązuje od: 01.07.2018

Nazwa przystanku D m D m D m 6 n d D m D m
KOŃSKIE NAWRÓT 06:15 07:20 13:00 13:00 16:20 21:10
KOŃSKIE DOM LUDOWY 06:17 07:22 13:02 13:02 16:22 21:12
WITRYŁÓW WIEŚ 06:19 07:24 13:04 13:04 16:24 21:14
WITRYŁÓW DOM STRAŻAKA 06:21 07:26 13:06 13:06 16:26 21:16
WITRYŁÓW SKRZYŻOWANIE 06:23 07:28 13:08 13:08 16:28 21:18
TEMESZÓW SKLEP 06:29 07:34 13:14 13:14 16:34 21:24
KRZEMIENNA, OŚRODEK ZDROWIA 06:32 07:37 13:17 13:17 16:37 21:27
KRZEMIENNA, DOM LUDOWY 06:34 07:39 13:19 13:19 16:39 21:29
DYDNIA, GS 06:37 07:42 13:22 13:22 16:42 21:32
DYDNIA, UG 06:39 07:44 13:24 13:24 16:44 21:34
DYDNIA, SKRZYŻ. 06:41 07:46 13:26 13:26 16:46 21:36
WYDRNA GÓRA 06:47 - - 13:32 - -
WYDRNA SZKOŁA 06:49 - - 13:34 - -
WYDRNA DOM LUDOWY 06:51 - - 13:36 - -
WYDRNA WIEŚ 06:53 - - 13:38 - -
DYDNIA SKRZYŻOWANIE 06:56 - - 13:41 - -
DYDNIA, GÓRNA 06:58 07:48 13:28 13:43 16:48 21:38
JABŁONKA 07:01 07:51 13:31 13:46 16:51 21:41
JABŁONKA, KOŚCIÓŁ 07:03 07:53 13:33 13:48 16:53 21:43
NIEBOCKO, BOŚNIA 07:05 07:55 13:35 13:50 16:55 21:45
NIEBOCKO, DOM STRAŻAKA 07:07 07:57 13:37 13:52 16:57 21:47
NIEBOCKO, KSAWERÓW 07:09 07:59 13:39 13:54 16:59 21:49
GRABOWNICA STARZEŃSKA, ZAKŁ. MET. 07:11 08:01 13:41 13:56 17:01 21:51
GRABOWNICA STARZEŃSKA, SKRZYŻ. 07:13 08:03 13:43 13:58 17:03 21:53
GRABOWNICA STARZEŃSKA, GÓRA 07:16 08:06 13:46 14:01 17:06 21:56
PAKOSZÓWKA, GÓRA 07:19 08:09 13:49 14:04 17:09 21:59
PAKOSZÓWKA, DOM LUDOWY 07:21 08:11 13:51 14:06 17:11 22:01
PAKOSZÓWKA, STACJA PALIW 07:23 08:13 13:53 14:08 17:13 22:03
JUROWCE, KOŚCIÓŁ 07:27 08:17 13:57 14:12 17:17 22:07
JUROWCE, POPIELE 07:29 08:19 13:59 14:14 17:19 22:09
CZERTEŻ 07:32 08:22 14:02 14:17 17:22 22:12
SANOK KRAKOWSKA - DĄBRÓWKA 07:34 08:24 14:04 14:19 17:24 22:14
SANOK RYMANOWSKA - IWASZKIEWICZA 07:39 - 14:06 14:24 17:26 -
SANOK RYMANOWSKA - CMENTARZ CENTRALNY 07:42 08:29 14:09 14:27 17:29 22:19
SANOK GALERIA SANOK 07:44 08:31 14:11 14:29 17:31 22:21
SANOK LIPIŃSKIEGO PRZYCHODNIA 07:45 08:32 14:12 14:30 17:32 22:22
SANOK BEKSIŃSKIEGO 07:46 08:33 14:13 14:31 17:33 22:23
SANOK DWORCOWA 07:47 08:34 14:14 14:32 17:34 22:24
SANOK LWOWSKA - - 14:15 14:33 - 22:25
SANOK, SZPG "STOMIL SANOK" - - 14:16 14:34 - 22:26

 

Oznaczenia kursów:

6 - kursuje w soboty
D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
S - kursuje w dni nauki szkolnej
d - nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
m - nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
n - nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII