Slogan

Zaufaj nam

Sanok – Końskie

Rozkład jazdy obowiązuje od: 06.11.2017

Nazwa przystanku D D D, J D, m D, m
SANOK SZPG "STOMIL SANOK" 07:03 - - - -
SANOK LWOWSKA 07:04 - - - -
SANOK LIPIŃSKIEGO - PRZYCHODNIA 07:05 - - - -
SANOK BEKSIŃSKIEGO 07:06 15:02 15:02 17:15 19:15
SANOK DWORCOWA 07:07 15:03 15:03 17:16 19:16
SANOK LWOWSKA 07:09 15:05 15:05 17:18 19:18
SANOK SZPG "STOMIL SANOK" - 15:06 - - -
SANOK ARENA SANOK 07:10 15:07 15:06 17:19 19:19
SANOK DMOWSKIEGO - STASZICA 07:11 15:08 15:07 17:20 19:20
SANOK DMOWSKIEGO 07:12 15:09 15:08 17:21 19:21
SANOK RYMANOWSKA - CMENTARZ CENTRALNY 07:13 15:10 15:09 17:22 19:22
SANOK RYMANOWSKA - IWASZKIEWICZA 07:15 15:12 15:11 17:24 19:24
SANOK KRAKOWSKA - DĄBRÓWKA 07:18 15:15 15:14 17:27 19:27
CZERTEŻ 07:20 15:17 15:16 17:29 19:29
JUROWCE - POPIELE 07:23 15:20 15:19 17:32 19:32
JUROWCE - KOŚCIÓŁ 07:25 15:22 15:21 17:34 19:34
PAKOSZÓWKA - STACJA PALIW 07:29 15:26 15:25 17:38 19:38
PAKOSZÓWKA - DOM LUDOWY 07:31 15:28 15:27 17:40 19:40
PAKOSZÓWKA - GÓRA 07:33 15:30 15:29 17:42 19:42
GRABOWNICA-STARZEŃSKA - GÓRA 07:36 15:33 15:32 17:45 19:45
GRABOWNICA-STARZEŃSKA - SKRZYŻ. 07:39 15:36 15:35 17:48 19:48
GRABOWNICA-STARZEŃSKA - ZAKŁ. MET. 07:41 15:38 15:37 17:50 19:50
NIEBOCKO - KSAWERÓW 07:43 15:40 15:39 17:52 19:52
NIEBOCKO - DOM STRAŻAKA 07:45 15:42 15:41 17:54 19:54
NIEBOCKO - BOŚNIA 07:47 15:44 15:43 17:56 19:56
JABŁONKA - KOŚCIÓŁ 07:49 15:46 15:45 17:58 19:58
JABŁONKA 07:51 15:48 15:47 18:00 20:00
DYDNIA - GÓRNA 07:54 15:51 15:50 18:03 20:03
DYDNIA - SKRZYŻOWANIE 07:56 15:53 15:52 18:05 20:05
DYDNIA - SKRZYŻOWANIE - - - - -
WYDRNA - WIEŚ - - - - -
WYDRNA - DOM LUDOWY - - - - -
WYDRNA - SZKOŁA - - - - -
WYDRNA - GÓRA - - - - -
DYDNIA - UG 07:58 15:55 15:54 18:07 20:07
DYDNIA - GS 08:00 15:57 15:56 18:09 20:09
KRZEMIENNA - DOM LUDOWY 08:03 16:00 - 18:12 20:12
KRZEMIENNA - OŚRODEK ZDROWIA 08:05 16:02 - 18:14 20:14
TEMESZÓW - SKLEP 08:08 16:05 - 18:17 20:17
WITRYŁÓW - SKRZYŻOWANIE 08:14 16:11 - 18:23 20:23
WITRYŁÓW - DOM STRAŻAKA 08:16 16:13 - 18:25 20:25
WITRYŁÓW - WIEŚ 08:18 16:15 - 18:27 20:27
KOŃSKIE - DOM LUDOWY 08:20 16:17 - 18:29 20:29
KOŃSKIE - NAWRÓT 08:22 16:19 - 18:31 20:31

 

Końskie – Sanok

Rozkład jazdy obowiązuje od: 06.11.2017

Nazwa przystanku D, m D, m D, m 6, n, d D, m S D, m D, m
KOŃSKIE - NAWRÓT 07:20 10:05 11:05 13:00 13:00 - 16:20 21:10
KOŃSKIE - DOM LUDOWY 07:22 10:07 11:07 13:02 13:02 - 16:22 21:12
WITRYŁÓW - WIEŚ 07:24 10:09 11:09 13:04 13:04 - 16:24 21:14
WITRYŁÓW - DOM STRAŻAKA 07:26 10:11 11:11 13:06 13:06 - 16:26 21:16
WITRYŁÓW - SKRZYŻOWANIE 07:28 10:13 11:13 13:08 13:08 - 16:28 21:18
TEMESZÓW - SKLEP 07:34 10:19 11:19 13:14 13:14 - 16:34 21:24
KRZEMIENNA - OŚRODEK ZDROWIA 07:37 10:22 11:22 13:17 13:17 - 16:37 21:27
KRZEMIENNA - DOM LUDOWY 07:39 10:24 11:24 13:19 13:19 - 16:39 21:29
DYDNIA - GS 07:42 10:27 11:27 13:22 13:22 - 16:42 21:32
DYDNIA - UG 07:44 10:29 11:29 13:24 13:24 - 16:44 21:34
DYDNIA - SKRZYŻOWANIE - - - 13:26 - - - -
WYDRNA - GÓRA - - - 13:32 - 13:25 - -
WYDRNA - SZKOŁA - - - 13:34 - 13:27 - -
WYDRNA - DOM LUDOWY - - - 13:36 - 13:29 - -
WYDRNA - WIEŚ - - - 13:38 - 13:31 - -
DYDNIA - SKRZYŻOWANIE - - - 13:41 - 13:34 - -
DYDNIA - SKRZYŻOWANIE 07:46 10:31 11:31 - 13:26 - 16:46 21:36
DYDNIA - GÓRNA 07:48 10:33 11:33 13:43 13:28 13:36 16:48 21:38
JABŁONKA 07:51 10:36 11:36 13:46 13:31 13:39 16:51 21:41
JABŁONKA - KOŚCIÓŁ 07:53 10:38 11:38 13:48 13:33 13:41 16:53 21:43
NIEBOCKO - BOŚNIA 07:55 10:40 11:40 13:50 13:35 13:43 16:55 21:45
NIEBOCKO - DOM STRAŻAKA 07:57 10:42 11:42 13:52 13:37 13:45 16:57 21:47
NIEBOCKO - KSAWERÓW 07:59 10:44 11:44 13:54 13:39 13:47 16:59 21:49
GRABOWNICA-STARZEŃSKA - ZAKŁ. MET. 08:01 10:46 11:46 13:56 13:41 13:49 17:01 21:51
GRABOWNICA-STARZEŃSKA - SKRZYŻ. 08:03 10:48 11:48 13:58 13:43 13:51 17:03 21:53
GRABOWNICA-STARZEŃSKA - GÓRA 08:06 10:51 11:51 14:01 13:46 13:54 17:06 21:56
PAKOSZÓWKA - GÓRA 08:09 10:54 11:54 14:04 13:49 13:57 17:09 21:59
PAKOSZÓWKA - DOM LUDOWY 08:11 10:56 11:56 14:06 13:51 13:59 17:11 22:01
PAKOSZÓWKA - STACJA PALIW 08:13 10:58 11:58 14:08 13:53 14:01 17:13 22:03
JUROWCE - KOŚCIÓŁ 08:17 11:02 12:02 14:12 13:57 14:05 17:17 22:07
JUROWCE - POPIELE 08:19 11:04 12:04 14:14 13:59 14:07 17:19 22:09
CZERTEŻ 08:22 11:07 12:07 14:17 14:02 14:10 17:22 22:12
SANOK KRAKOWSKA - DĄBRÓWKA 08:24 11:09 12:09 14:19 14:04 14:12 17:24 22:14
SANOK RYMANOWSKA - IWASZKIEWICZA 08:27 11:12 12:12 14:22 14:07 14:15 17:27 22:17
SANOK RYMANOWSKA - CMENTARZ CENTRALNY 08:29 11:14 12:14 14:24 14:09 14:17 17:29 22:19
SANOK GALERIA SANOK 08:31 11:16 12:16 14:26 14:11 14:19 17:31 22:21
SANOK LIPIŃSKIEGO - PRZYCHODNIA 08:32 11:17 12:17 14:27 14:12 14:20 17:32 22:22
SANOK BEKSIŃSKIEGO 08:33 11:18 12:18 14:28 14:13 14:21 17:33 22:23
SANOK DWORCOWA 08:34 11:19 12:19 14:29 14:14 14:22 17:34 22:24
SANOK LWOWSKA - - - 14:30 14:15 14:23 - 22:25
SANOK SZPG "STOMIL SANOK" - - - 14:31 14:16 14:24 - 22:26

 

Oznaczenia kursów:

6 - kursuje w soboty
D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
J - nie kursuje od 01.VII do 31.VIII
S - kursuje w dni nauki szkolnej
d - nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
m - nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
n - nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII