Slogan

Zaufaj nam

Sanok – Końskie

Rozkład jazdy obowiązuje od: 03.09.2018

Nazwa przystanku S D S D m D m
SANOK GALERIA SANOK 13:10 - - - -
SANOK BEKSIŃSKIEGO 13:13 15:02 - 17:05 19:05
SANOK DWORCOWA 13:14 15:03 - 17:06 19:06
SANOK LWOWSKA 13:15 15:04 - 17:07 19:07
SANOK, RUBBER COMPANY S.A. - - 15:06 - -
SANOK ARENA 13:17 15:06 15:08 17:09 19:09
SANOK STASZICA 13:19 15:08 15:10 17:11 19:11
SANOK DMOWSKIEGO 13:20 15:09 15:11 17:12 19:12
SANOK RYMANOWSKA - CMENTARZ CENTRALNY 13:21 15:10 15:12 17:13 19:13
SANOK KRAKOWSKA - IWASZKIEWICZA 13:22 15:11 15:13 17:14 19:14
SANOK KRAKOWSKA - DĄBRÓWKA 13:25 15:14 15:16 17:17 19:17
CZERTEŻ 13:27 15:16 15:18 17:19 19:19
JUROWCE, POPIELE 13:30 15:19 15:21 17:22 19:22
JUROWCE, KOŚCIÓŁ 13:31 15:20 15:22 17:23 19:23
PAKOSZÓWKA, STACJA PALIW 13:34 15:23 15:25 17:26 19:26
PAKOSZÓWKA, DOM LUDOWY 13:36 15:25 15:27 17:28 19:28
PAKOSZÓWKA, GÓRA 13:38 15:27 15:29 17:30 19:30
GRABOWNICA STARZEŃSKA, GÓRA 13:41 15:30 15:32 17:33 19:33
GRABOWNICA STARZEŃSKA, SKRZYŻ. 13:44 15:33 15:35 17:36 19:36
GRABOWNICA STARZEŃSKA, ZAKŁ. MET. 13:46 15:35 15:37 17:38 19:38
NIEBOCKO, KSAWERÓW 13:48 15:37 15:39 17:40 19:40
NIEBOCKO, DOM STRAŻAKA 13:50 15:39 15:41 17:42 19:42
NIEBOCKO, BOŚNIA 13:52 15:41 15:43 17:44 19:44
JABŁONKA, KOŚCIÓŁ 13:54 15:43 15:45 17:46 19:46
JABŁONKA 13:56 15:45 15:47 17:48 19:48
DYDNIA, GÓRNA 13:58 15:47 15:49 17:50 19:50
DYDNIA, SKRZYŻ. 13:59 15:48 15:50 17:51 19:51
DYDNIA, UG 14:02 15:51 15:53 17:54 19:54
DYDNIA, GS 14:04 15:53 15:55 17:56 19:56
KRZEMIENNA, DOM LUDOWY 14:06 15:55 - 17:58 19:58
KRZEMIENNA, OŚRODEK ZDROWIA 14:07 15:56 - 17:59 19:59
TEMESZÓW SKLEP 14:10 15:59 - 18:02 20:02
WITRYŁÓW SKRZYŻOWANIE 14:15 16:04 - 18:07 20:07
WITRYŁÓW DOM STRAŻAKA 14:17 16:06 - 18:09 20:09
WITRYŁÓW WIEŚ 14:19 16:08 - 18:11 20:11
KOŃSKIE DOM LUDOWY 14:21 16:10 - 18:13 20:13
KOŃSKIE NAWRÓT 14:23 16:12 - 18:15 20:15

 

Końskie – Sanok

Rozkład jazdy obowiązuje od: 03.09.2018

Nazwa przystanku D m D m D m
KOŃSKIE NAWRÓT 06:15 07:20 16:20
KOŃSKIE DOM LUDOWY 06:17 07:22 16:22
WITRYŁÓW WIEŚ 06:19 07:24 16:24
WITRYŁÓW DOM STRAŻAKA 06:21 07:26 16:26
WITRYŁÓW SKRZYŻOWANIE 06:23 07:28 16:28
TEMESZÓW SKLEP 06:28 07:33 16:33
KRZEMIENNA, OŚRODEK ZDROWIA 06:31 07:36 16:36
KRZEMIENNA, DOM LUDOWY 06:32 07:37 16:37
DYDNIA, GS 06:35 07:40 16:40
DYDNIA, UG 06:37 07:42 16:42
DYDNIA, SKRZYŻ. 06:39 07:44 16:44
WYDRNA GÓRA 06:45 - -
WYDRNA SZKOŁA 06:47 - -
WYDRNA DOM LUDOWY 06:48 - -
WYDRNA WIEŚ 06:49 - -
DYDNIA SKRZYŻOWANIE 06:52 - -
DYDNIA, GÓRNA 06:53 07:45 16:45
JABŁONKA 06:55 07:47 16:47
JABŁONKA, KOŚCIÓŁ 06:57 07:49 16:49
NIEBOCKO, BOŚNIA 06:59 07:51 16:51
NIEBOCKO, DOM STRAŻAKA 07:01 07:53 16:53
NIEBOCKO, KSAWERÓW 07:03 07:55 16:55
GRABOWNICA STARZEŃSKA, ZAKŁ. MET. 07:05 07:57 16:57
GRABOWNICA STARZEŃSKA, SKRZYŻ. 07:07 07:59 16:59
GRABOWNICA STARZEŃSKA, GÓRA 07:10 08:02 17:02
PAKOSZÓWKA, GÓRA 07:13 08:05 17:05
PAKOSZÓWKA, DOM LUDOWY 07:15 08:07 17:07
PAKOSZÓWKA, STACJA PALIW 07:17 08:09 17:09
JUROWCE, KOŚCIÓŁ 07:20 08:12 17:12
JUROWCE, POPIELE 07:21 08:13 17:13
CZERTEŻ 07:24 08:16 17:16
SANOK KRAKOWSKA - DĄBRÓWKA 07:26 08:18 17:18
SANOK RYMANOWSKA - IWASZKIEWICZA 07:29 08:21 17:21
SANOK RYMANOWSKA - CMENTARZ CENTRALNY 07:30 08:22 17:22
SANOK GALERIA SANOK 07:32 08:24 17:24
SANOK LIPIŃSKIEGO PRZYCHODNIA 07:33 08:25 17:25
SANOK BEKSIŃSKIEGO 07:35 08:27 17:27
SANOK DWORCOWA 07:36 08:28 17:28

 

Oznaczenia kursów:

D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
S - kursuje w dni nauki szkolnej
m - nie kursuje w dniach 24 i 31.XII