Slogan

Zaufaj nam

 Sanok – Kuźmina – Roztoka

Rozkład jazdy obowiązuje od: 01.07.2018

Nazwa przystanku D m S D m D m
SANOK LIPIŃSKIEGO PRZYCHODNIA - 10:30 13:45 -
SANOK BEKSIŃSKIEGO - 10:31 13:46 15:40
SANOK DWORCOWA 06:40 10:32 13:47 15:41
SANOK LWOWSKA 06:42 10:34 13:49 15:43
SANOK STOMIL 06:44 10:36 13:51 15:45
SANOK PRZEMYSKA - 10:38 13:53 15:47
SANOK  OLCHOWCE - SZKOŁA 06:47 10:40 13:55 15:49
SANOK  OLCHOWCE - KOŚCIÓŁ 06:48 10:41 13:56 15:50
BYKOWCE 06:50 10:43 13:58 15:52
BYKOWCE (PGR) 06:51 10:44 13:59 15:53
BYKOWCE (SZKOŁA) 06:53 10:46 14:01 15:55
BYKOWCE 2 - - - 15:57
ZAŁUŻ (OŚRODEK WYPOCZYNKOWY) - 10:49 - 15:59
ZAŁUŻ, SKRZYŻOWANIE 06:57 10:51 14:05 16:01
WUJSKIE 07:00 10:54 14:08 16:04
WUJSKIE (GÓRY SŁONNE) - - - 16:10
TYRAWA WOŁOSKA (GÓRNA) 07:10 11:04 14:18 16:15
TYRAWA WOŁOSKA - SKRZYŻOWANIE - 11:06 14:20 16:17
TYRAWA WOŁOSKA 07:12 - - -
RAKOWA - TARTAK - 11:09 14:23 16:20
RAKOWA - WIEŚ - 11:10 14:24 16:21
RAKOWA - SKLEP - 11:12 14:26 16:23
RAKOWA - SZKOŁA - 11:13 14:27 16:24
TYRAWA WOŁOSKA - SKRZYŻOWANIE - 11:17 14:31 16:28
ROZPUCIE I (SKLEP) 07:14 11:19 14:33 16:30
ROZPUCIE (SKRZYŻ. ZAWADKA) 07:16 11:21 14:35 16:32
ROZPUCIE II (HUTY) 07:18 11:23 14:37 16:34
KUŻMINA (GÓRA) 07:21 11:26 14:40 16:37
KUŹMINA (LEŚNICZÓWKA) 07:23 11:28 14:42 16:39
KUŹMINA, SKRZYŻOWANIE 07:25 11:30 14:44 16:41
KUŹMINA WIEŚ 07:28 11:33 14:47 16:44
ROZTOKA GÓRNA 07:30 11:35 14:49 16:46

 

Kuźmina – Sanok

Rozkład jazdy obowiązuje od: 01.07.2018

Nazwa przystanku D m D J m D m S D m
KUŹMINA 05:25 06:30 07:30 11:35 14:49
KUŹMINA WIEŚ 05:27 06:32 07:32 11:37 14:51
KUŹMINA, SKRZYŻOWANIE 05:30 06:35 07:35 11:40 14:54
KUŹMINA (LEŚNICZÓWKA) 05:32 06:37 07:37 11:42 14:56
KUŻMINA (GÓRA) 05:34 06:39 07:39 11:44 14:58
ROZPUCIE II (HUTY) 05:37 06:42 07:42 11:47 15:01
ROZPUCIE (SKRZYŻ. ZAWADKA) 05:39 06:44 07:44 11:49 15:03
ROZPUCIE I (SKLEP) 05:41 06:46 07:46 11:51 15:05
TYRAWA WOŁOSKA - SKRZYŻOWANIE 05:43 06:48 07:48 11:53 -
RAKOWA - SZKOŁA 05:47 06:52 07:52 11:57 -
RAKOWA - SKLEP 05:48 06:53 07:53 11:58 -
RAKOWA - WIEŚ 05:50 06:55 07:55 12:00 -
RAKOWA - TARTAK 05:51 06:56 07:56 12:01 -
TYRAWA WOŁOSKA - - - - 15:07
TYRAWA WOŁOSKA - SKRZYŻOWANIE 05:54 06:59 07:59 12:04 -
TYRAWA WOŁOSKA (GÓRNA) 05:56 07:01 08:01 12:06 15:09
WUJSKIE 06:06 07:11 08:11 12:16 15:19
ZAŁUŻ, SKRZYŻOWANIE 06:09 07:14 08:14 12:19 15:22
ZAŁUŻ (OŚRODEK WYPOCZYNKOWY) 06:11 07:16 08:16 12:21 -
BYKOWCE 2 06:13 07:18 08:18 12:23 -
BYKOWCE (SZKOŁA) 06:15 07:20 08:20 12:25 15:26
BYKOWCE (PGR) 06:17 07:22 08:22 12:27 15:28
BYKOWCE 06:18 07:23 08:23 12:28 15:29
SANOK  OLCHOWCE - KOŚCIÓŁ 06:20 07:25 08:25 12:30 15:31
SANOK  OLCHOWCE - SZKOŁA 06:21 07:26 08:26 12:31 15:32
SANOK PRZEMYSKA 06:23 07:28 08:28 12:33 -
SANOK STOMIL 06:25 07:30 08:30 12:35 15:35
SANOK LWOWSKA 06:27 07:32 08:32 12:37 15:37
SANOK LIPIŃSKIEGO PRZYCHODNIA 06:29 07:34 08:34 12:39 15:39
SANOK BEKSIŃSKIEGO 06:30 07:35 08:35 12:40 15:40
SANOK DWORCOWA 06:31 07:36 08:36 12:41 15:41

 

Oznaczenia kursów:

D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
J - nie kursuje od 01.VII do 31.VIII
S - kursuje w dni nauki szkolnej
d - nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
m - nie kursuje w dniach 24 i 31.XII