Slogan

Zaufaj nam

 Sanok – Kuźmina

Rozkład jazdy obowiązuje od: 01.06.2017

Nazwa przystanku D, m D, m D, m D, m
Sanok Lipińskiego Przychodnia - 10:30 13:45 -
Sanok Beksińskiego - 10:31 13:46 15:40
Sanok Dworcowa 06:40 10:32 13:47 15:41
Sanok Lwowska 06:42 10:34 13:49 15:43
Sanok Przemyska 06:44 10:36 13:51 15:45
Sanok Przemyska - 10:38 13:53 15:47
Sanok Olchowce Szkoła 06:47 10:40 13:55 15:49
Sanok Olchowce Kościół 06:48 10:41 13:56 15:50
Bykowce 06:50 10:43 13:58 15:52
Bykowce (PGR) 06:51 10:44 13:59 15:53
Bykowce Szkoła 06:53 10:46 14:01 15:55
Bykowce 2 - - - 15:57
Załóż Ośrodek Wypoczynkowy - 10:49 - 15:59
Załóż Skrzyżowanie 06:57 10:51 14:05 16:01
Wujskie 07:00 10:54 14:08 16:04
Wujskie (Góry Słonne) - - - 16:10
Tyrawa Wołoska (Górna) 07:10 11:04 14:18 16:15
Tyrawa Wołoska – Skrzyżowanie - 11:06 14:20 16:17
Tyrawa Wołoska 07:12 - - -
Rakowa Tartak - 11:09 14:23 16:20
Rakowa Wieś - 11:10 14:24 16:21
Rakowa Sklep - 11:12 14:26 16:23
Rakowa Szkoła - 11:13 14:27 16:24
Tyrawa Wołoska Skrzyżowanie - 11:17 14:31 16:28
Rozpucie I (Sklep) 07:14 11:19 14:33 16:30
Rozpucie Skrzyżowanie (Zawadka) 07:16 11:21 14:35 16:32
Rozpucie II (Huty) 07:18 11:23 14:37 16:34
Kuźmina (Góra) 07:21 11:26 14:40 16:37
Kuźmina (Leśniczówka) 07:23 11:28 14:42 16:39
Kuźmina (Skrzyżowanie) 07:25 11:30 14:44 16:41
Kuźmina Wieś 07:28 11:33 14:47 16:44
Roztoka Górna 07:30 11:35 14:49 16:46

 

Kuźmina – Sanok

Rozkład jazdy obowiązuje od: 01.06.2017

Nazwa przystanku D, m D, m D, m D, m D, m
Kuźmina 05:25 06:30 07:30 11:35 14:49
Kuźmina Wieś 05:27 06:32 07:32 11:37 14:51
Kuźmina (Skrzyżowanie) 05:30 06:35 07:35 11:40 14:54
Kuźmina (Leśniczówka) 05:32 06:37 07:37 11:42 14:56
Kuźmina (Góra) 05:34 06:39 07:39 11:44 14:58
Rozpucie II (Huty) 05:37 06:42 07:42 11:47 15:01
Rozpucie Skrzyżowanie (Zawadka) 05:39 06:44 07:44 11:49 15:03
Rozpucie I (Sklep) 05:41 06:46 07:46 11:51 15:05
Tyrawa Wołoska Skrzyżowanie 05:43 06:48 07:48 11:53 -
Rakowa Szkoła 05:47 06:52 07:52 11:57 -
Rakowa Sklep 05:48 06:53 07:53 11:58 -
Rakowa Wieś 05:50 06:55 07:55 12:00 -
Rakowa Tartak 05:51 06:56 07:56 12:01 -
Tyrawa Wołoska - - - - 15:07
Tyrawa Wołoska – Skrzyżowanie 05:54 06:59 07:59 12:04 -
Tyrawa Wołoska (Górna) 05:56 07:01 08:01 12:06 15:09
Wujskie 06:06 07:11 08:11 12:16 15:19
Załóż Skrzyżowanie 06:09 07:14 08:14 12:19 15:22
Załóż Ośrodek Wypoczynkowy 06:11 07:16 08:16 12:21 -
Bykowce 2 06:13 07:18 08:18 12:23 -
Bykowce Szkoła 06:15 07:20 08:20 12:25 15:26
Bykowce (PGR) 06:17 07:22 08:22 12:27 15:28
Bykowce 06:18 07:23 08:23 12:28 15:29
Sanok Olchowce Kościół 06:20 07:25 08:25 12:30 15:31
Sanok Olchowce Szkoła 06:21 07:26 08:26 12:31 15:32
Sanok Przemyska 06:23 07:28 08:28 12:33 -
Sanok Przemyska 06:25 07:30 08:30 13:35 15:35
Sanok Lwowska 06:27 07:32 08:32 12:37 15:37
Sanok Lipińskiego Przychodnia 06:29 07:34 08:34 12:39 15:39
Sanok Beksińskiego 06:30 07:35 08:35 12:40 15:40
Sanok Dworcowa 06:31 07:36 08:36 12:41 15:41

 

Oznaczenia kursów:

D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
m - nie kursuje w dniach 24 i 31.XII