Slogan

Zaufaj nam

 Sanok – Kuźmina – Roztoka

Rozkład jazdy obowiązuje od: 01.02.2019

Nazwa przystanku D m S D m D m
SANOK LIPIŃSKIEGO PRZYCHODNIA x 10:30 13:45 x
SANOK BEKSIŃSKIEGO x 10:32 13:47 15:40
SANOK DWORCOWA 06:40 10:33 13:48 15:41
SANOK LWOWSKA 06:41 10:34 13:49 15:42
SANOK STOMIL 06:43 10:36 13:51 15:44
SANOK PRZEMYSKA 06:44 10:37 13:52 15:45
SANOK  OLCHOWCE - SZKOŁA 06:45 10:38 13:53 15:46
SANOK  OLCHOWCE - KOŚCIÓŁ 06:46 10:39 13:54 15:47
BYKOWCE 06:48 10:41 13:56 15:49
BYKOWCE (PGR) 06:49 10:42 13:57 15:50
BYKOWCE (SZKOŁA) 06:50 10:43 13:58 15:51
BYKOWCE 2 06:51 10:44 13:59 15:52
ZAŁUŻ (OŚRODEK WYPOCZYNKOWY) 06:54 10:47 14:02 15:55
ZAŁUŻ, SKRZYŻOWANIE 06:55 10:48 14:03 15:56
WUJSKIE 06:58 10:51 14:06 15:59
WUJSKIE (GÓRY SŁONNE) 07:04 10:57 14:12 16:05
TYRAWA WOŁOSKA (GÓRNA) 07:09 11:02 14:17 16:10
TYRAWA WOŁOSKA - SKRZYŻOWANIE x 11:04 14:19 16:12
RAKOWA - TARTAK x 11:06 14:21 16:14
RAKOWA - WIEŚ x 11:08 14:23 16:16
RAKOWA - SKLEP x 11:09 14:24 16:17
RAKOWA - SZKOŁA x 11:10 14:25 16:18
TYRAWA WOŁOSKA - SKRZYŻOWANIE x 11:14 14:29 16:22
TYRAWA WOŁOSKA 07:11 x x x
ROZPUCIE I (SKLEP) 07:13 11:16 14:31 16:24
ROZPUCIE (SKRZYŻ. ZAWADKA) 07:15 11:18 14:33 16:26
ROZPUCIE II (HUTY) 07:17 11:20 14:35 16:28
KUŻMINA (GÓRA) 07:19 11:22 14:37 16:30
KUŹMINA (LEŚNICZÓWKA) 07:21 11:24 14:39 16:32
KUŹMINA, SKRZYŻOWANIE 07:23 11:26 14:41 16:34
KUŹMINA WIEŚ 07:26 11:29 14:44 16:37
ROZTOKA GÓRNA 07:28 11:31 14:46 16:39

 
Kuźmina – Sanok

Rozkład jazdy obowiązuje od: 01.02.2019

Nazwa przystanku D m S D m S D m
KUŹMINA 05:25 x 07:30 11:35 14:51
KUŹMINA WIEŚ 05:27 x 07:32 11:37 14:53
KUŹMINA, SKRZYŻOWANIE 05:29 x 07:34 11:39 14:55
KUŹMINA (LEŚNICZÓWKA) 05:31 x 07:36 11:41 14:57
KUŻMINA (GÓRA) 05:33 x 07:38 11:43 14:59
ROZPUCIE II (HUTY) 05:35 x 07:40 11:45 15:01
ROZPUCIE (SKRZYŻ. ZAWADKA) 05:37 06:42 07:42 11:47 15:03
ROZPUCIE I (SKLEP) 05:39 06:44 07:44 11:49 15:05
TYRAWA WOŁOSKA x x x x 15:07
TYRAWA WOŁOSKA - SKRZYŻOWANIE 05:41 06:46 07:46 11:51 x
RAKOWA - SZKOŁA 05:45 06:50 07:50 11:55 x
RAKOWA - SKLEP 05:46 06:51 07:51 11:56 x
RAKOWA - WIEŚ 05:47 06:52 07:52 11:57 x
RAKOWA - TARTAK 05:49 06:54 07:54 11:59 x
TYRAWA WOŁOSKA - SKRZYŻOWANIE 05:51 06:56 07:56 12:01 x
TYRAWA WOŁOSKA (GÓRNA) 05:53 06:58 07:58 12:03 15:09
WUJSKIE 06:04 07:09 08:09 12:14 15:20
ZAŁUŻ, SKRZYŻOWANIE 06:07 07:12 08:12 12:17 15:23
ZAŁUŻ (OŚRODEK WYPOCZYNKOWY) 06:09 07:14 08:14 12:19 15:25
BYKOWCE 2 06:12 07:17 08:17 12:22 15:28
BYKOWCE (SZKOŁA) 06:13 07:18 08:18 12:23 15:29
BYKOWCE (PGR) 06:14 07:19 08:19 12:24 15:30
BYKOWCE 06:15 07:20 08:20 12:25 15:31
SANOK  OLCHOWCE - KOŚCIÓŁ 06:16 07:21 08:21 12:26 15:32
SANOK  OLCHOWCE - SZKOŁA 06:17 07:22 08:22 12:27 15:33
SANOK PRZEMYSKA 06:18 07:23 08:23 12:28 15:34
SANOK STOMIL 06:19 07:24 08:24 12:29 15:35
SANOK LWOWSKA x x 08:26 12:31 15:37
SANOK ARENA 06:22 07:27 x x x
SANOK STASZICA 06:24 07:29 x x x
SANOK DMOWSKIEGO 06:25 07:30 x x x
SANOK GALERIA SANOK 06:27 07:32 x x x
SANOK LIPIŃSKIEGO PRZYCHODNIA 06:28 07:33 08:27 12:32 15:38
SANOK BEKSIŃSKIEGO 06:30 07:35 08:29 12:34 15:40
SANOK DWORCOWA 06:31 07:36 08:30 12:35 15:41

 Oznaczenia kursów:

D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
S - kursuje w dni nauki szkolnej
m - nie kursuje w dniach 24 i 31.XII