Slogan

Zaufaj nam

Sanok – Łodzina

Rozkład jazdy obowiązuje od: 01.07.2018

Nazwa przystanku S D D m S S D
SANOK, SZPG "STOMIL SANOK" - - - - - 15:08
SANOK LWOWSKA - - - - - 15:10
SANOK LIPIŃSKIEGO PRZYCHODNIA - - - - - 15:11
SANOK BEKSIŃSKIEGO 06:08 07:38 11:08 12:28 13:28 15:12
SANOK DWORCOWA 06:10 07:40 11:10 12:30 13:30 15:13
SANOK DWORCOWA 06:10 07:40 11:10 12:30 13:30 15:13
SANOK ARENA 06:12 07:42 11:12 12:32 13:32 15:15
SANOK TRAUGUTTA 06:16 07:46 11:16 12:36 13:36 15:19
SANOK  SKRZYŻOWANIE JANA PAWŁA II 06:17 07:47 11:17 12:37 13:37 15:20
TREPCZA - SZKOŁA 06:20 07:50 11:20 12:40 13:40 15:23
TREPCZA - OCZYSZCZALNIA 06:22 - 11:22 12:42 13:42 15:25
MIĘDZYBRODZIE - CENTRUM 06:25 07:54 11:25 12:45 13:45 15:28
MIĘDZYBRODZIE - SAN 06:27 - 11:27 12:47 - 15:30
MIĘDZYBRODZIE - LISZNA 06:30 - 11:30 12:50 - 15:33
DĘBNA - SKRZYŻOWANIE 06:32 07:59 11:32 12:52 13:50 15:35
MRZYGŁÓD - PODLAS 06:35 08:02 11:35 12:55 13:53 15:38
MRZYGŁÓD - MOST 06:37 08:04 11:37 12:57 13:55 15:40
TYRAWA SOLNA - MOST - - 11:39 12:59 - 15:42
TYRAWA SOLNA - SZKOŁA - 08:07 11:41 13:01 13:58 15:44
TYRAWA SOLNA - MOST - - 11:43 13:03 - 15:46
MRZYGŁÓD - MOST - 08:10 11:45 13:05 - 15:48
MRZYGŁÓD - RYNEK 06:39 08:12 11:47 13:07 14:02 15:50
MRZYGŁÓD - OSIEDLE 06:41 08:14 11:49 13:09 14:04 15:52
HŁOMCZA - CENTRUM 06:43 08:16 11:51 13:11 14:06 15:54
DOBRA - ŻWIROWNIA 06:45 08:18 11:53 13:13 14:08 15:56
DOBRA, KOŚCIÓŁ 06:47 08:20 11:55 13:15 14:10 15:58
DOBRA - ŻWIROWNIA 06:49 08:22 11:57 13:17 14:12 16:00
HŁOMCZA - CENTRUM 06:51 08:24 11:59 13:19 14:14 16:02
HŁOMCZA - SKRZYŻOWANIE 06:53 - 12:01 13:21 14:16 16:04
HŁOMCZA - GÓRA 06:55 - 12:03 13:23 14:18 16:06
ŁODZINA, WIEŚ 06:57 08:28 12:05 13:25 14:20 16:08

 

Dobra – Sanok

Rozkład jazdy obowiązuje od: 01.07.2018

Nazwa przystanku D D D S D m S
DOBRA, KOŚCIÓŁ - 06:47 08:20 11:55 13:15 14:10
DOBRA - ŻWIROWNIA - 06:49 08:22 11:57 13:17 14:12
HŁOMCZA - CENTRUM - 06:51 08:24 11:59 13:19 14:14
HŁOMCZA - SKRZYŻOWANIE - 06:53 - 12:01 13:21 14:16
HŁOMCZA - GÓRA - 06:55 - 12:03 13:23 14:18
ŁODZINA, WIEŚ 05:25 06:57 08:28 12:05 13:25 14:20
HŁOMCZA - GÓRA 05:27 06:59 08:30 12:07 13:27 14:22
HŁOMCZA - SKRZYŻOWANIE 05:29 07:01 08:32 12:09 13:29 14:24
HŁOMCZA - CENTRUM - 07:03 08:34 12:11 13:31 14:26
DOBRA, KOŚCIÓŁ 05:33 - - - - -
DOBRA - ŻWIROWNIA 05:35 - - - - -
HŁOMCZA - CENTRUM 05:37 - - - - -
MRZYGŁÓD - OSIEDLE 05:39 07:05 08:36 12:13 13:33 14:28
MRZYGŁÓD - RYNEK 05:41 07:07 08:38 12:15 13:35 14:30
MRZYGŁÓD - MOST - - - 12:17 - -
TYRAWA SOLNA - MOST - - - 12:19 - -
TYRAWA SOLNA - SZKOŁA 05:45 07:11 08:42 12:21 13:39 -
TYRAWA SOLNA - MOST - - - 12:23 - -
MRZYGŁÓD - MOST 05:48 - 08:45 12:25 13:42 -
MRZYGŁÓD - PODLAS 05:50 07:15 08:47 12:27 13:44 14:33
DĘBNA - SKRZYŻOWANIE 05:53 07:18 08:50 12:30 13:47 14:36
MIĘDZYBRODZIE - LISZNA - - - 12:32 - -
MIĘDZYBRODZIE - SAN 05:57 - - 12:35 13:51 -
MIĘDZYBRODZIE - CENTRUM 05:59 07:23 08:55 12:37 13:53 -
TREPCZA - OCZYSZCZALNIA 06:02 - 08:58 12:40 13:56 -
TREPCZA - SZKOŁA 06:04 07:27 09:00 12:42 13:58 14:44
SANOK  WÓJTOSTWO 06:07 07:30 09:03 12:45 14:01 14:47
SANOK JANA PAWŁA II 06:08 07:31 09:04 12:46 14:02 14:48
SANOK DMOWSKIEGO 06:11 07:34 09:07 12:49 14:05 14:51
SANOK GALERIA SANOK 06:13 07:36 09:09 12:51 14:07 14:53
SANOK LIPIŃSKIEGO PRZYCHODNIA 06:14 07:37 09:10 12:52 14:08 14:54
SANOK BEKSIŃSKIEGO 06:15 07:38 09:11 12:53 14:09 14:55
SANOK DWORCOWA 06:16 07:40 09:13 12:55 14:11 14:57
SANOK DWORCOWA 06:16 - - - 14:20 14:57
SANOK LWOWSKA 06:17 - - - 14:22 14:59
SANOK, SZPG "STOMIL SANOK" 06:18 - - - 14:24 15:01

 

Oznaczenia kursów:

D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
S - kursuje w dni nauki szkolnej
m - nie kursuje w dniach 24 i 31.XII