Slogan

Zaufaj nam

Sanok – Łodzina

Rozkład jazdy obowiązuje od: 18.12.2017

Nazwa przystanku D D D, m D, m S D, m D D, m
Sanok, SZPG „Stomil Sanok” - - - - - - 15:08 -
Sanok Lwowska - - - - - - 15:10 -
Sanok Lipińskiego Przychodnia - - - - - - 15:11 -
Sanok Beksińskiego 06:08 07:38 11:08 12:28 13:28 14:23 15:12 17:05
Sanok Dworcowa 06:10 07:40 11:10 12:30 13:30 14:25 15:13 17:07
Sanok Arena 06:12 07:42 11:12 12:32 13:32 14:27 15:15 17:07
Sanok Traugutta 06:16 07:46 11:16 12:36 13:36 14:31 15:19 17:09
Sanok Skrzyżowanie Jana Pawła II 06:17 07:47 11:17 12:37 13:37 14:32 15:20 17:13
Trepcza – Szkoła 06:20 07:50 11:20 12:40 13:40 14:35 15:23 17:14
Trepcza – Oczyszczalnia 06:22 - 11:22 12:42 13:42 14:37 15:25 17:17
Międzybrodzie – Centrum 06:25 07:54 11:25 12:45 13:45 14:40 15:28 -
Międzybrodzie – San 06:27 - 11:27 12:47 14:42 15:30 17:21
Międzybrodzie – Liszna 06:30 - 11:30 12:50 14:45 15:33 -
Dębna – Skrzyżownie 06:32 07:59 11:32 12:52 13:50 14:47 15:35 -
Mrzygłód –Podlas 06:35 08:02 11:35 12:55 13:53 14:50 15:38 17:26
Mrzygłód – Most 06:37 08:04 11:37 12:57 13:55 14:52 15:40 17:29
Tyrawa Solna – Most 11:39 12:59 14:54 15:42 17:31
Tyrawa Solna – Szkoła 08:07 11:41 13:01 13:58 14:56 15:44
Tyrawa Solna – Most 11:43 13:03 14:58 15:46 17:34
Mrzygłód – Most - 08:10 11:45 13:05 15:00 15:48
Mrzygłód – Rynek 06:39 08:12 11:47 13:07 14:02 15:02 15:50 17:37
Mrzygłód – Osiedle 06:41 08:14 11:49 13:09 14:04 15:04 15:52 17:39
Hłomcza – Centrum 06:43 08:16 11:51 13:11 14:06 15:06 15:54 17:41
Dobra – Żwirownia 06:45 08:18 11:53 13:13 14:08 15:08 15:56 17:43
Dobra, Kościół 06:47 08:20 11:55 13:15 14:10 15:10 15:58 17:45
Dobra – Żwirownia 06:49 08:22 11:57 13:17 14:12 15:12 16:00 17:49
Hłomcza – Centrum 06:51 08:24 11:59 13:19 14:14 15:14 16:02 17:51
Hłomcza – Skrzyżowanie 06:53 12:01 13:21 14:16 15:16 16:04
Hłomcza – Góra 06:55 12:03 13:23 14:18 15:18 16:06
Łodzina 06:57 08:28 12:05 13:25 14:20 15:20 16:08 17:55

 

Łodzina – Sanok

Rozkład jazdy obowiązuje od: 18.12.2017

Nazwa przystanku S D D D, m D, m D D, m F D, m
Dobra, Kościół - 06:47 08:20 11:55 13:15 14:10 15:10 15:58 17:47
Dobra – Żwirownia - 06:49 08:22 11:57 13:17 14:12 15:12 16:00 17:49
Hłomcza – Centrum - 06:51 08:24 11:59 13:19 14:14 15:14 16:02 17:51
Hłomcza – Skrzyżowanie - 06:53 - 12:01 13:21 14:16 15:16 16:04 -
Hłomcza – Góra - 06:55 - 12:03 13:23 14:18 15:18 16:06 -
Łodzina 05:30 06:57 08:28 12:05 13:25 14:20 15:20 16:08 17:55
Hłomcza - Góra 05:32 06:59 08:30 12:07 13:27 14:22 15:22 16:10 17:57
Hłomcza – Skrzyżowanie 05:34 07:01 08:32 12:09 13:29 14:24 15:24 16:12 17:59
Hłomcza – Centrum 05:36 07:03 08:34 12:11 13:31 14:26 15:26 16:14 18:01
Dobra – Żwirownia 05:38
Dobra, Kościół 05:40
Dobra – Żwirownia 05:42
Hłomcza – Centrum 05:44
Mrzygłód – Osiedle 05:46 07:05 08:36 12:13 13:33 14:28 15:28 16:16 18:03
Mrzygłód – Rynek 05:48 07:07 08:38 12:15 13:35 14:30 15:30 16:18 18:05
Mrzygłód – Most 12:17 15:32 - -
Tyrawa Solna – Most 12:19 15:34 - -
Tyrawa Solna – Szkoła 07:11 08:42 12:21 13:39 15:36 16:22 18:09
Tyrawa Solna – Most 12:23 15:38 16:24
Mrzygłód – Most 05:50 08:45 12:25 13:42 15:40 16:27 18:12
Mrzygłód – Podlas 05:52 07:15 08:47 12:27 13:44 14:33 15:42 16:29 18:14
Dębna – Skrzyżowanie 05:55 07:18 08:50 12:30 13:47 14:36 15:45 16:32 18:17
Międzybrodzie – Liszna 05:57 12:32 15:47 - -
Międzybrodzie – San 06:00 12:35 13:51 15:50 - -
Międzybrodzie – Centrum 06:02 07:23 08:55 12:37 13:53 15:52 16:37 18:22
Trepcza – Oczyszczalnia 06:05 08:58 12:40 13:56 15:55 16:40 18:25
Trepcza – Szkoła 06:07 07:27 09:00 12:42 13:58 14:44 15:57 16:42 18:27
Sanok Jana Pawła II Wójtostwo 06:10 07:30 09:03 12:45 14:01 14:47 16:00 16:45 18:30
Sanok Jana Pawła II 06:11 07:31 09:04 12:46 14:02 14:48 16:01 16:46 18:31
Sanok Dmowskiego 06:14 07:34 09:07 12:49 14:05 14:51 16:04 16:49 18:34
Sanok Słowackiego Galeria Sanok 06:16 07:36 09:04 12:51 14:07 14:53 16:06 16:51 18:36
Sanok Lipińskiego Przychodnia 06:17 07:37 09:09 12:52 14:08 14:54 16:07 16:52 18:37
Sanok Beksińskiego 06:18 07:38 09:10 12:53 14:09 14:55 16:08 16:53 18:38
Sanok Dworcowa 06:19 07:40 09:11 12:55 14:11 14:57 16:10 16:55 18:40
Sanok Dworcowa 08:19 - 09:13 - 14:20 14:57 - - -
Sanok Lwowska 06:20 - - - 14:22 14:59 - - -
Sanok, SZPG „Stomil Sanok" 06:21 - - - 14:24 15:01 - - -

 

Oznaczenia kursów:

D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
F - kursuje w dni robocze wolne od nauki szkolnej
S - kursuje w dni nauki szkolnej
m - nie kursuje w dniach 24 i 31.XII