Slogan

Zaufaj nam

Sanok – Obarzym
przez: Grabownica Starzeńska - Wydrna - Krzywe - Końskie

Rozkład jazdy obowiązuje od: 06.11.2017

Nazwa przystanku 6, d D, m D, m D, m D, m 6, n, d D, m D, m D, m
SANOK SZPG "STOMIL SANOK" 07:05 - - - - 15:05 - - -
SANOK LWOWSKA 07:06 - - - - 15:06 - - -
SANOK LIPIŃSKIEGO - PRZYCHODNIA 07:07 09:00 10:00 11:20 14:05 15:07 - - -
SANOK BEKSIŃSKIEGO 07:08 09:01 10:01 11:21 14:06 15:08 15:23 17:55 23:22
SANOK DWORCOWA 07:09 09:02 10:02 11:22 14:07 15:09 15:24 17:56 23:23
SANOK LWOWSKA 07:11 09:04 10:04 11:24 14:09 15:11 15:26 17:58 23:25
SANOK ARENA 07:12 09:05 10:05 11:25 14:10 15:12 15:27 17:59 23:26
SANOK DMOWSKIEGO-STASZICA 07:13 09:06 10:06 11:26 14:11 15:13 15:28 18:00 23:27
SANOK DMOWSKIEGO 07:14 09:07 10:07 11:27 14:12 15:14 15:29 18:01 23:28
SANOK RYMANOWSKA - CMENTARZ CENTRALNY 07:15 09:08 10:08 11:28 14:13 15:15 15:30 18:02 23:29
SANOK RYMANOWSKA - IWASZKIEWICZA 07:17 09:10 10:10 11:30 14:15 15:17 15:32 18:04 23:31
SANOK KRAKOWSKA - DĄBRÓWKA 07:20 09:13 10:13 11:33 14:18 15:20 15:35 18:07 23:34
CZERTEŻ 07:22 09:15 10:15 11:35 14:20 15:22 15:37 18:09 23:36
JUROWCE, POPIELE 07:25 09:18 10:18 11:38 14:23 15:25 15:40 18:12 23:39
JUROWCE, KOŚCIÓŁ 07:27 09:20 10:20 11:40 14:25 15:27 15:42 18:14 23:41
PAKOSZÓWKA, STACJA PALIW 07:31 09:24 10:24 11:44 14:29 15:31 15:46 18:18 23:45
PAKOSZÓWKA, DOM LUDOWY 07:33 09:26 10:26 11:46 14:31 15:33 15:48 18:20 23:47
PAKOSZÓWKA, GÓRA 07:35 09:28 10:28 11:48 14:33 15:35 15:50 18:22 23:49
GRABOWNICA STARZEŃSKA, GÓRA 07:38 09:31 10:31 11:51 14:36 15:38 15:53 18:25 23:52
GRABOWNICA STARZEŃSKA, SKRZYŻ. 07:41 09:34 10:34 11:54 14:39 15:41 15:56 18:28 23:55
GRABOWNICA STARZEŃSKA, ZAKŁ. MET. 07:43 09:36 10:36 11:56 14:41 15:43 15:58 18:30 23:57
NIEBOCKO, KSAWERÓW 07:45 09:38 10:38 11:58 14:43 15:45 16:00 18:32 23:59
NIEBOCKO, DOM STRAŻAKA 07:47 09:40 10:40 12:00 14:45 15:47 16:02 18:34 00:01
NIEBOCKO, BOŚNIA 07:49 09:42 10:42 12:02 14:47 15:49 16:04 18:36 00:03
JABŁONKA, KOŚCIÓŁ 07:51 09:44 10:44 12:04 14:49 15:51 16:06 18:38 00:05
JABŁONKA 07:53 09:46 10:46 12:06 14:51 15:53 16:08 18:40 00:07
DYDNIA, GÓRNA 07:56 09:49 10:49 12:09 14:54 15:56 16:11 18:43 00:10
DYDNIA, SKRZYŻ. - 09:51 10:51 - - - - - 00:12
DYDNIA SKRZYŻOWANIE 07:58 - - 12:11 14:56 15:58 16:13 18:45 -
WYDRNA WIEŚ 08:01 - - 12:14 14:59 16:01 16:16 18:48 -
WYDRNA DOM LUDOWY 08:03 - - 12:16 15:01 16:03 16:18 18:50 -
WYDRNA SZKOŁA 08:05 - - 12:18 15:03 16:05 16:20 18:52 -
WYDRNA GÓRA 08:07 - - 12:20 15:05 16:07 16:22 18:54 -
WYDRNA SZKOŁA 08:09 - - 12:22 15:07 16:09 16:24 18:56 -
WYDRNA DOM LUDOWY 08:11 - - 12:24 15:09 16:11 16:26 18:58 -
WYDRNA WIEŚ 08:13 - - 12:26 15:11 16:13 16:28 19:00 -
DYDNIA, SKRZYŻ. 08:16 - - 12:29 15:14 16:16 16:31 19:03 -
DYDNIA, UG 08:18 09:53 10:53 12:31 15:16 16:18 16:33 19:05 00:14
DYDNIA, GS 08:20 09:55 10:55 12:33 15:18 16:20 16:35 19:07 00:16
KRZYWE WIEŚ 08:23 09:58 10:58 12:36 15:21 16:23 16:38 19:10 00:19
KRZYWE GÓRA 08:25 10:00 11:00 12:38 15:23 16:25 16:40 19:12 00:21
KOŃSKIE DOM LUDOWY 08:28 10:03 11:03 12:41 15:26 16:28 16:43 19:15 00:24
KOŃSKIE NAWRÓT 08:30 10:05 11:05 12:43 15:28 16:30 16:45 19:17 00:26
KOŃSKIE DOM LUDOWY 08:32 10:07 11:07 - 15:30 16:32 16:47 19:19 00:28
WITRYŁÓW WIEŚ 08:34 10:09 11:09 - 15:32 16:34 16:49 19:21 00:30
WITRYŁÓW DOM STRAŻAKA 08:36 10:11 11:11 - 15:34 16:36 16:51 19:23 00:32
WITRYŁÓW SKRZYŻOWANIE 08:38 10:13 11:13 - 15:36 16:38 16:53 19:25 00:34
TEMESZÓW SKLEP 08:44 - - - - 16:44 - 19:31 00:40
KRZEMIENNA, OŚRODEK ZDROWIA 08:47 - - - - 16:47 - 19:34 -
OBARZYM, SKRZYŻ. 08:50 - - - - 16:50 - 19:37 -
OBARZYM, WIEŚ 08:52 - - - - 16:52 - 19:39 -
OBARZYM 08:54 - - - - 16:54 - 19:41 -

 

Obarzym Sanok
przez: Grabownica Starzeńska - Wydrna - Krzywe - Końskie

Rozkład jazdy obowiązuje od: 06.11.2017

Nazwa przystanku 6, d D, m S D
OBARZYM 04:50 - - -
OBARZYM, WIEŚ 04:52 - - -
OBARZYM, SKRZYŻ. 04:54 - - -
KRZEMIENNA, OŚRODEK ZDROWIA 04:57 - - -
TEMESZÓW SKLEP 05:00 05:00 - -
WITRYŁÓW SKRZYŻOWANIE 05:06 05:05 06:30 -
WITRYŁÓW DOM STRAŻAKA 05:08 05:07 06:32 -
WITRYŁÓW WIEŚ 05:10 05:09 06:34 -
KOŃSKIE DOM LUDOWY 05:12 05:11 06:36 -
KOŃSKIE NAWRÓT 05:14 05:13 06:38 09:00
KOŃSKIE DOM LUDOWY 05:16 05:15 06:40 09:02
KRZYWE GÓRA 05:19 05:18 06:43 09:05
KRZYWE WIEŚ 05:21 05:20 06:45 09:07
DYDNIA, GS 05:24 05:23 06:48 09:10
DYDNIA, UG 05:26 05:25 06:50 09:12
DYDNIA, SKRZYŻ. 05:28 - - 09:14
WYDRNA GÓRA 05:34 - - 09:20
WYDRNA SZKOŁA 05:36 - - 09:22
WYDRNA DOM LUDOWY 05:38 - - 09:24
WYDRNA WIEŚ 05:40 - - 09:26
DYDNIA SKRZYŻOWANIE 05:43 - - 09:29
DYDNIA, SKRZYŻ. - 05:27 06:52 -
DYDNIA, GÓRNA 05:45 05:29 06:54 09:31
JABŁONKA 05:48 05:32 06:57 09:34
JABŁONKA, KOŚCIÓŁ 05:50 05:34 06:59 09:36
NIEBOCKO, BOŚNIA 05:52 05:36 07:01 09:38
NIEBOCKO, DOM STRAŻAKA 05:54 05:38 07:03 09:40
NIEBOCKO, KSAWERÓW 05:56 05:40 07:05 09:42
GRABOWNICA STARZEŃSKA, ZAKŁ. MET. 05:58 05:42 07:07 09:44
GRABOWNICA STARZEŃSKA, SKRZYŻ. 06:00 05:44 07:09 09:46
GRABOWNICA STARZEŃSKA, GÓRA 06:03 05:47 07:12 09:49
PAKOSZÓWKA, GÓRA 06:06 05:50 07:15 09:52
PAKOSZÓWKA, DOM LUDOWY 06:08 05:52 07:17 09:54
PAKOSZÓWKA, STACJA PALIW 06:10 05:54 07:19 09:56
JUROWCE, KOŚCIÓŁ 06:14 05:58 07:23 10:00
JUROWCE, POPIELE 06:16 06:00 07:25 10:02
CZERTEŻ 06:19 06:03 07:28 10:05
SANOK KRAKOWSKA - DĄBRÓWKA 06:21 06:05 07:30 10:07
SANOK RYMANOWSKA - IWASZKIEWICZA 06:24 06:08 07:33 10:10
SANOK RYMANOWSKA - CMENTARZ CENTRALNY 06:26 06:10 07:35 10:12
SANOK GALERIA SANOK 06:28 06:12 07:37 10:14
SANOK LIPIŃSKIEGO - PRZYCHODNIA 06:29 06:13 07:38 10:15
SANOK BEKSIŃSKIEGO 06:30 06:14 07:39 10:16
SANOK DWORCOWA 06:31 06:15 07:40 10:17
SANOK LWOWSKA 06:32 06:16 - -
SANOK SZPG "STOMIL SANOK" 06:33 06:17 - -

 

Oznaczenia kursów:

6 - kursuje w soboty
D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
S - kursuje w dni nauki szkolnej
d - nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
m - nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
n - nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII