Slogan

Zaufaj nam

Sanok – Obarzym
przez: Grabownica Starzeńska - Wydrna - Krzywe - Końskie

Rozkład jazdy obowiązuje od: 01.07.2018

Nazwa przystanku 6 d D m D m 6 n d D m D m D m
SANOK, SZPG "STOMIL SANOK" 07:05 - - 15:05 - - -
SANOK LWOWSKA 07:06 - - 15:06 - - -
SANOK LIPIŃSKIEGO PRZYCHODNIA 07:07 11:08 14:05 15:07 - - -
SANOK BEKSIŃSKIEGO 07:08 11:09 14:06 15:08 15:23 18:10 23:22
SANOK DWORCOWA 07:09 11:10 14:07 15:09 15:24 18:11 23:23
SANOK LWOWSKA 07:11 11:12 14:09 15:11 15:26 18:13 23:25
SANOK ARENA 07:12 11:13 14:10 15:12 15:27 18:14 23:26
SANOK STASZICA 07:13 11:14 14:11 15:13 15:28 18:15 23:27
SANOK DMOWSKIEGO 07:14 11:15 14:12 15:14 15:29 18:16 23:28
SANOK RYMANOWSKA - CMENTARZ CENTRALNY 07:15 11:16 14:13 15:15 15:30 18:17 23:29
SANOK KRAKOWSKA - IWASZKIEWICZA 07:17 11:18 14:15 15:17 15:32 18:19 23:31
SANOK KRAKOWSKA - DĄBRÓWKA 07:20 11:21 14:18 15:20 15:35 18:22 23:34
CZERTEŻ 07:22 11:23 14:20 15:22 15:37 18:24 23:36
JUROWCE, POPIELE 07:25 11:26 14:23 15:25 15:40 18:27 23:39
JUROWCE, KOŚCIÓŁ 07:27 11:28 14:25 15:27 15:42 18:29 23:41
PAKOSZÓWKA, STACJA PALIW 07:31 11:32 14:29 15:31 15:46 18:33 23:45
PAKOSZÓWKA, DOM LUDOWY 07:33 11:34 14:31 15:33 15:48 18:35 23:47
PAKOSZÓWKA, GÓRA 07:35 11:36 14:33 15:35 15:50 18:37 23:49
GRABOWNICA STARZEŃSKA, GÓRA 07:38 11:39 14:36 15:38 15:53 18:40 23:52
GRABOWNICA STARZEŃSKA, SKRZYŻ. 07:41 11:42 14:39 15:41 15:56 18:43 23:55
GRABOWNICA STARZEŃSKA, ZAKŁ. MET. 07:43 11:44 14:41 15:43 15:58 18:45 23:57
NIEBOCKO, KSAWERÓW 07:45 11:46 14:43 15:45 16:00 18:47 23:59
NIEBOCKO, DOM STRAŻAKA 07:47 11:48 14:45 15:47 16:02 18:49 00:01
NIEBOCKO, BOŚNIA 07:49 11:50 14:47 15:49 16:04 18:51 00:03
JABŁONKA, KOŚCIÓŁ 07:51 11:52 14:49 15:51 16:06 18:53 00:05
JABŁONKA 07:53 11:54 14:51 15:53 16:08 18:55 00:07
DYDNIA, GÓRNA 07:56 11:57 14:54 15:56 16:11 18:58 00:10
DYDNIA SKRZYŻOWANIE 07:58 11:59 14:56 15:58 - - -
WYDRNA WIEŚ 08:01 12:02 14:59 16:01 - - -
WYDRNA DOM LUDOWY 08:03 12:04 15:01 16:03 - - -
WYDRNA SZKOŁA 08:05 12:06 15:03 16:05 - - -
WYDRNA GÓRA 08:07 12:08 15:05 16:07 - - -
WYDRNA SZKOŁA 08:09 12:10 15:07 16:09 - - -
WYDRNA DOM LUDOWY 08:11 12:12 15:09 16:11 - - -
WYDRNA WIEŚ 08:13 12:14 15:11 16:13 - - -
DYDNIA, SKRZYŻ. 08:16 12:17 15:14 16:16 16:13 19:00 00:12
DYDNIA, UG 08:18 12:19 15:16 16:18 16:15 19:02 00:14
DYDNIA, GS 08:20 12:21 15:18 16:20 16:17 19:04 00:16
KRZYWE WIEŚ 08:23 12:24 15:21 16:23 16:20 19:07 00:19
KRZYWE GÓRA 08:25 12:26 15:23 16:25 16:22 19:09 00:21
KOŃSKIE DOM LUDOWY 08:28 12:29 15:26 16:28 16:25 19:12 00:24
KOŃSKIE NAWRÓT 08:30 12:31 15:28 16:30 16:27 19:14 00:26
KOŃSKIE DOM LUDOWY 08:32 - 15:30 16:32 16:29 19:16 00:28
WITRYŁÓW WIEŚ 08:34 - 15:32 16:34 16:31 19:18 00:30
WITRYŁÓW DOM STRAŻAKA 08:36 - 15:34 16:36 16:33 19:20 00:32
WITRYŁÓW SKRZYŻOWANIE 08:38 - 15:36 16:38 16:35 19:22 00:34
TEMESZÓW SKLEP 08:44 - - 16:44 - 19:28 00:40
KRZEMIENNA, OŚRODEK ZDROWIA 08:47 - - 16:47 - 19:31 -
OBARZYM, SKRZYŻ. 08:50 - - 16:50 - 19:34 -
OBARZYM, WIEŚ 08:52 - - 16:52 - 19:36 -
OBARZYM 08:54 - - 16:54 - 19:38 -

 

Obarzym Sanok
przez: Grabownica Starzeńska - Wydrna - Krzywe - Końskie

Rozkład jazdy obowiązuje od: 01.07.2018

Nazwa przystanku 6 d D m S D
OBARZYM 04:50 - - -
OBARZYM, WIEŚ 04:52 - - -
OBARZYM, SKRZYŻ. 04:54 - - -
KRZEMIENNA, OŚRODEK ZDROWIA 04:57 - - -
TEMESZÓW SKLEP 05:00 05:00 - -
WITRYŁÓW SKRZYŻOWANIE 05:06 05:06 - 09:00
WITRYŁÓW DOM STRAŻAKA 05:08 05:08 - 09:02
WITRYŁÓW WIEŚ 05:10 05:10 - 09:04
KOŃSKIE DOM LUDOWY 05:12 05:12 - 09:06
KOŃSKIE NAWRÓT 05:14 05:14 - 09:08
KOŃSKIE DOM LUDOWY 05:16 05:16 - 09:10
KRZYWE GÓRA 05:19 05:19 06:48 09:13
KRZYWE WIEŚ 05:21 05:21 06:50 09:15
DYDNIA, GS 05:24 05:24 06:53 09:18
DYDNIA, UG 05:26 05:26 06:55 09:20
DYDNIA, SKRZYŻ. 05:28 05:28 06:57 09:22
WYDRNA GÓRA 05:34 - - 09:28
WYDRNA SZKOŁA 05:36 - - 09:30
WYDRNA DOM LUDOWY 05:38 - - 09:32
WYDRNA WIEŚ 05:40 - - 09:34
DYDNIA SKRZYŻOWANIE 05:43 - - 09:37
DYDNIA, GÓRNA 05:45 05:30 06:59 09:39
JABŁONKA 05:48 05:33 07:02 09:42
JABŁONKA, KOŚCIÓŁ 05:50 05:35 07:04 09:44
NIEBOCKO, BOŚNIA 05:52 05:37 07:06 09:46
NIEBOCKO, DOM STRAŻAKA 05:54 05:39 07:08 09:48
NIEBOCKO, KSAWERÓW 05:56 05:41 07:10 09:50
GRABOWNICA STARZEŃSKA, ZAKŁ. MET. 05:58 05:43 07:12 09:52
GRABOWNICA STARZEŃSKA, SKRZYŻ. 06:00 05:45 07:14 09:54
GRABOWNICA STARZEŃSKA, GÓRA 06:03 05:48 07:17 09:57
PAKOSZÓWKA, GÓRA 06:06 05:51 07:20 10:00
PAKOSZÓWKA, DOM LUDOWY 06:08 05:53 07:22 10:02
PAKOSZÓWKA, STACJA PALIW 06:10 05:55 07:24 10:04
JUROWCE, KOŚCIÓŁ 06:14 05:59 07:28 10:08
JUROWCE, POPIELE 06:16 06:01 07:30 10:10
CZERTEŻ 06:19 06:04 07:33 10:13
SANOK KRAKOWSKA - DĄBRÓWKA 06:21 06:06 07:35 10:15
SANOK KRAKOWSKA - IWASZKIEWICZA 06:24 06:09 07:38 10:18
SANOK RYMANOWSKA - CMENTARZ CENTRALNY 06:26 06:11 07:40 10:20
SANOK GALERIA SANOK 06:28 06:13 07:42 10:22
SANOK LIPIŃSKIEGO PRZYCHODNIA 06:29 06:14 07:43 10:23
SANOK BEKSIŃSKIEGO 06:30 06:15 07:44 10:24
SANOK DWORCOWA 06:31 06:16 07:45 10:25
SANOK LWOWSKA 06:32 06:17 - -
SANOK, SZPG "STOMIL SANOK" 06:33 06:18 - -

 

Oznaczenia kursów:

6 - kursuje w soboty
D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
S - kursuje w dni nauki szkolnej
d - nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
m - nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
n - nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII