Slogan

Zaufaj nam

Sanok – Odrzechowa
przez: Besko

Rozkład jazdy obowiązuje od: 10.09.2018

Nazwa przystanku D m E D m D m D m D m 66 D m E D m E D m D m D m D m D m D m
SANOK, RUBBER COMPANY S.A. - 06:55 - - - - - - - - 14:55 - - - - - 22:55
SANOK LWOWSKA - 06:57 - - - - - - - - 14:59 - - - - - 22:57
SANOK GALERIA SANOK - - 07:30 08:20 - - - - - 14:02 - 15:34 - - 18:51 - -
SANOK LIPIŃSKIEGO PRZYCHODNIA - 06:58 07:31 08:21 09:15 11:00 11:00 12:35 13:20 14:03 15:03 15:35 16:10 17:25 18:52 20:55 22:58
SANOK BEKSIŃSKIEGO - 07:00 07:33 08:23 09:17 11:02 11:02 12:37 13:22 14:05 15:05 15:37 16:12 17:27 18:54 20:57 23:00
SANOK DWORCOWA 06:12 07:01 07:34 08:24 09:18 11:03 11:03 12:38 13:23 14:06 15:06 15:38 16:13 17:28 18:55 20:58 23:01
SANOK LWOWSKA 06:13 07:02 07:35 08:25 09:19 11:04 11:04 12:39 13:24 14:07 15:07 15:39 16:14 17:29 18:56 20:59 23:02
SANOK, RUBBER COMPANY S.A. - - - - - - - - - 14:09 - - - - - - -
SANOK ARENA 06:14 07:03 07:36 08:26 09:20 11:05 11:05 12:40 13:25 14:11 15:08 15:40 16:15 17:30 18:57 21:00 23:03
SANOK STASZICA 06:16 07:05 07:38 08:28 09:22 11:07 11:07 12:42 13:27 14:13 15:10 15:42 16:17 17:32 18:59 21:02 23:05
SANOK RYMANOWSKA - CMENTARZ CENTRALNY 06:18 07:07 07:40 08:30 09:24 11:09 11:09 12:44 13:29 14:15 15:12 15:44 16:19 17:34 19:01 21:04 23:07
SANOK KRAKOWSKA - IWASZKIEWICZA 06:19 07:08 07:41 08:31 09:25 11:10 11:10 12:45 13:30 14:16 15:13 15:45 16:20 17:35 19:02 21:05 23:08
SANOK KRAKOWSKA - DĄBRÓWKA 06:21 07:10 07:43 08:33 09:27 11:12 11:12 12:47 13:32 14:18 15:15 15:47 16:22 17:37 19:04 21:07 23:10
ZABŁOTCE (ABRA) 06:23 07:12 07:45 08:35 09:29 11:14 11:14 12:49 13:34 14:20 15:17 15:49 16:24 17:39 19:06 21:09 23:12
ZABŁOTCE (SKRZYŻOWANIE) 06:25 07:14 07:47 08:37 09:31 11:16 11:16 12:51 13:36 14:22 15:19 15:51 16:26 17:41 19:08 21:11 23:14
PISAROWCE (DÓŁ) 06:27 07:16 07:49 08:39 09:33 11:18 11:18 12:53 13:38 14:24 15:21 15:53 16:28 17:43 19:10 21:13 23:16
PISAROWCE (SKRZYŻOWANIE) 06:28 07:17 07:50 08:40 09:34 11:19 11:19 12:54 13:39 14:25 15:22 15:54 16:29 17:44 19:11 21:14 23:17
PISAROWCE ( GÓRA) 06:29 07:18 07:51 08:41 09:35 11:20 11:20 12:55 13:40 14:26 15:23 15:55 16:30 17:45 19:12 21:15 23:18
NOWOSIELCE - PRZYSTANEK KOLEJOWY 06:30 07:19 07:52 08:42 09:36 11:21 11:21 12:56 13:41 14:27 15:24 15:56 16:31 17:46 19:13 21:16 23:19
NOWOSIELCE - STADION 06:32 07:21 07:54 08:44 09:38 11:23 11:23 12:58 13:43 14:29 15:26 15:58 16:33 17:48 19:15 21:18 23:21
DŁUGIE - GRANICA 06:34 07:23 07:56 08:46 09:40 11:25 11:25 13:00 13:45 14:31 15:28 16:00 16:35 17:50 19:17 21:20 23:23
DŁUGIE - I 06:36 07:25 07:58 08:48 09:42 11:27 11:27 13:02 13:47 14:33 15:30 16:02 16:37 17:52 19:19 21:22 23:25
ZARSZYN - PKP 06:38 07:27 08:00 08:50 09:44 11:29 11:29 13:04 13:49 14:35 15:32 16:04 16:39 17:54 19:21 21:24 23:27
ZARSZYN - OŚRODEK ZDROWIA 06:40 07:29 08:02 08:52 09:46 11:31 11:31 13:06 13:51 14:37 15:34 16:06 16:41 17:56 19:23 21:26 23:29
BESKO - ZAPOWIEDŹ 06:43 07:32 08:05 08:55 09:49 11:34 11:34 13:09 13:54 14:40 15:37 16:09 16:44 17:59 19:26 21:29 23:32
BESKO - POM 06:45 07:34 08:07 08:57 09:51 11:36 11:36 13:11 13:56 14:42 15:39 16:11 16:46 18:01 19:28 21:31 23:34
BESKO - SKRZYŻOWANIE 06:46 07:35 08:08 08:58 09:52 11:37 11:37 13:12 13:57 14:43 15:40 16:12 16:47 18:02 19:29 21:32 23:35
BESKO - OSP - SZKOŁA 06:48 07:37 08:10 09:00 09:54 11:39 11:39 13:15 13:59 14:45 15:42 16:14 16:49 18:04 19:31 21:34 23:37
BESKO - PORĘBY 06:52 - - - - - - 13:20 14:04 - 15:47 - - - - - -
BESKO - SKRZYŻOWANIE - - - - - 11:40 - - - 14:46 - 16:15 - - - - -
BESKO - MOST - WISŁOK - - - - - 11:41 - - - 14:47 - 16:16 - - - - -
MYMOŃ - SKRZYŻOWANIE - CENTRUM - - - - - 11:44 - - - 14:50 - 16:19 - - - - -
MYMOŃ, ODRZECHÓWKI - - - - - 11:47 - - - 14:53 - 16:22 - - - - -
PASTWISKA - - - - - 11:49 - - - 14:55 - 16:24 - - - - -
ODRZECHOWA, DÓŁ - - - - - 11:51 - - - 14:57 - 16:26 - - - - -
ODRZECHOWA, INSTYTUT - - - - - 11:52 - - - 14:58 - 16:27 - - - - -
ODRZECHOWA - DWÓR - - - - - 11:56 - - - 15:02 - 16:31 - - - - -
ODRZECHOWA - SKRZYŻOWANIE - KOŚCIÓŁ - - - - - 11:57 - - - 15:03 - 16:32 - - - - -

 

Odrzechowa – Sanok
przez: Besko

Rozkład jazdy obowiązuje od: 10.09.2018 

Nazwa przystanku E D m D m D m E D m D m D m 66 D m D m E D m D m D m D m D m
ODRZECHOWA - SKRZYŻOWANIE - KOŚCIÓŁ - - 06:15 - - - - - - 11:58 - - - - - - -
ODRZECHOWA - DWÓR - - 06:16 - - - - - - 11:59 - - - - - - -
ODRZECHOWA, INSTYTUT - - 06:20 - - - - - - 12:03 - - - - - - -
ODRZECHOWA, DÓŁ - - 06:22 - - - - - - 12:05 - - - - - - -
PASTWISKA - - 06:24 - - - - - - 12:07 - - - - - - -
MYMOŃ, ODRZECHÓWKI - - 06:26 - - - - - - 12:09 - - - - - - -
MYMOŃ - SKRZYŻOWANIE - CENTRUM - - 06:29 - - - - - - 12:12 - - - - - - -
BESKO - MOST - WISŁOK - - 06:32 - - - - - - 12:15 - - - - - - -
BESKO - PORĘBY 05:25 06:00 - 06:52 - - - - - - 13:23 14:05 - 15:55 - - -
BESKO - OSP - SZKOŁA 05:30 06:05 06:34 06:56 07:46 08:07 09:15 09:55 11:40 12:17 13:28 14:10 - 16:00 18:17 19:35 21:35
BESKO - SKRZYŻOWANIE 05:31 06:06 06:35 06:57 07:47 08:08 09:16 09:56 11:41 12:18 13:29 14:11 - 16:01 18:18 19:36 21:36
BESKO - POM 05:33 06:08 06:37 06:59 07:49 08:10 09:18 09:58 11:43 12:20 13:31 14:13 - 16:03 18:20 19:38 21:38
BESKO - ZAPOWIEDŹ 05:35 06:10 06:39 07:01 07:51 08:12 09:20 10:00 11:45 12:22 13:33 14:15 - 16:05 18:22 19:40 21:40
ZARSZYN - OŚRODEK ZDROWIA 05:38 06:13 06:42 07:04 07:54 08:15 09:23 10:03 11:48 12:25 13:36 14:18 - 16:08 18:25 19:43 21:43
ZARSZYN - PKP 05:40 06:15 06:44 07:06 07:56 08:17 09:25 10:05 11:50 12:27 13:38 14:20 15:10 16:10 18:27 19:45 21:45
DŁUGIE - I 05:43 06:18 06:47 07:09 07:59 08:20 09:28 10:08 11:53 12:30 13:41 14:23 15:13 16:13 18:30 19:48 21:48
DŁUGIE - GRANICA 05:45 06:20 06:49 07:11 08:01 08:22 09:30 10:10 11:55 12:32 13:43 14:25 15:15 16:15 18:32 19:50 21:50
NOWOSIELCE - STADION 05:47 06:22 06:51 07:13 08:03 08:24 09:32 10:12 11:57 12:34 13:45 14:27 15:17 16:17 18:34 19:52 21:52
NOWOSIELCE - PRZYSTANEK KOLEJOWY 05:49 06:24 06:53 07:15 08:05 08:26 09:34 10:14 11:59 12:36 13:47 14:29 15:19 16:19 18:36 19:54 21:54
PISAROWCE ( GÓRA) 05:50 06:25 06:54 07:16 08:06 08:27 09:35 10:15 12:00 12:37 13:48 14:30 15:20 16:20 18:37 19:55 21:55
PISAROWCE (SKRZYŻOWANIE) 05:51 06:26 06:55 07:17 08:07 08:28 09:36 10:16 12:01 12:38 13:49 14:31 15:21 16:21 18:38 19:56 21:56
ZABŁOTCE (SKRZYŻOWANIE) 05:54 06:29 06:58 07:20 08:10 08:31 09:39 10:19 12:04 12:41 13:52 14:34 15:24 16:24 18:41 19:59 21:59
ZABŁOTCE (ABRA) 05:56 06:31 07:00 07:22 08:12 08:33 09:41 10:21 12:06 12:43 13:54 14:36 15:26 16:26 18:43 20:01 22:01
SANOK KRAKOWSKA - DĄBRÓWKA 05:58 06:33 07:02 07:24 08:14 08:35 09:43 10:23 12:08 12:45 13:56 14:38 15:28 16:28 18:45 20:03 22:03
SANOK RYMANOWSKA - IWASZKIEWICZA 06:01 06:36 07:05 07:27 08:17 08:38 09:46 10:26 12:11 12:48 13:59 14:41 15:31 16:31 18:48 20:06 22:06
SANOK RYMANOWSKA - CMENTARZ CENTRALNY 06:02 06:37 07:06 07:28 08:18 08:39 09:47 10:27 12:12 12:49 14:00 14:42 15:32 16:32 18:49 20:07 22:07
SANOK GALERIA SANOK 06:04 06:39 07:08 07:30 08:20 08:41 09:49 10:29 12:14 12:51 14:02 14:44 15:34 16:34 18:51 20:09 22:09
SANOK LIPIŃSKIEGO PRZYCHODNIA 06:05 06:40 07:09 07:31 08:21 08:42 09:50 10:30 12:15 12:52 14:03 14:45 15:35 16:35 18:52 20:10 22:10
SANOK BEKSIŃSKIEGO 06:07 06:42 07:11 07:33 08:23 08:44 09:52 10:32 12:17 12:54 14:05 14:47 15:37 16:37 18:54 20:12 22:12
SANOK DWORCOWA 06:08 06:43 07:12 07:34 08:24 08:45 09:53 10:33 12:18 12:55 14:06 14:48 15:38 16:38 18:55 20:13 22:13
SANOK LWOWSKA 06:09 06:44 - - - - - - - - 14:07 14:49 - - - - 22:14
SANOK, RUBBER COMPANY S.A. 06:11 06:46 - - - - - - - - 14:09 14:51 - - - - 22:16

Oznaczenia kursów:

66 - kursuje w soboty nie będące świętami
D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
E - kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
m - nie kursuje w dniach 24 i 31.XII