Slogan

Zaufaj nam

Sanok – Rozpucie

Rozkład jazdy obowiązuje od: 01.02.2019

Nazwa przystanku D D D S D 6 d D m D m
SANOK, RUBBER COMPANY S.A. x x x x 15:07 15:07 x x
SANOK LWOWSKA x x x x 15:09 15:09 x x
SANOK LIPIŃSKIEGO PRZYCHODNIA x x x x 15:10 15:10 x x
SANOK BEKSIŃSKIEGO 06:53 09:28 12:45 14:04 15:12 15:12 17:14 x
SANOK DWORCOWA 06:55 09:30 12:47 14:06 15:13 15:13 17:15 19:35
SANOK LWOWSKA 06:56 x x x x x 17:17 19:37
SANOK, RUBBER COMPANY S.A. 06:58 x x x x x x x
SANOK ARENA 07:00 09:33 12:50 14:09 15:16 15:16 17:19 19:39
SANOK TRAUGUTTA 07:04 09:37 12:54 14:13 15:20 15:20 17:23 19:43
SANOK  SKRZYŻOWANIE JANA PAWŁA II 07:06 09:39 12:56 14:15 15:22 15:22 17:25 19:45
TREPCZA - SZKOŁA 07:09 09:42 12:59 14:18 15:25 15:25 17:28 19:48
TREPCZA - OCZYSZCZALNIA 07:10 09:43 x 14:19 15:26 15:26 17:29 x
MIĘDZYBRODZIE - CENTRUM 07:13 09:46 13:03 14:22 15:29 15:29 17:32 19:52
MIĘDZYBRODZIE - SAN 07:15 09:48 x 14:24 15:31 15:31 17:34 x
MIĘDZYBRODZIE - LISZNA x 09:51 x 14:27 x x x x
DĘBNA - SKRZYŻOWANIE 07:19 09:53 13:08 14:29 15:35 15:35 17:38 19:57
DĘBNA, WIEŚ x x x 14:30 x x x x
DĘBNA - SKRZYŻOWANIE x x x 14:31 x x x x
MRZYGŁÓD - PODLAS 07:21 09:55 13:10 14:33 15:37 15:37 17:40 19:59
MRZYGŁÓD - MOST 07:23 09:57 13:12 14:35 15:39 15:39 17:42 20:01
MRZYGŁÓD - RYNEK x x x x x x 17:43 x
TYRAWA SOLNA - SZKOŁA x x x x x x x 20:05
MRZYGŁÓD - RYNEK 07:24 09:58 13:13 14:36 15:40 15:40 x 20:08
MRZYGŁÓD - OSIEDLE x x x x x 15:41 17:44 20:09
HŁOMCZA - CENTRUM x x x x x 15:43 17:46 20:11
DOBRA - ŻWIROWNIA x x x x x 15:46 x x
DOBRA, KOŚCIÓŁ x x x x x 15:47 17:49 20:14
DOBRA - ŻWIROWNIA x x x x x 15:48 x x
HŁOMCZA - CENTRUM x x x x x 15:50 17:52 x
ŁODZINA, WIEŚ x x x x x 15:53 17:55 20:20
HŁOMCZA - CENTRUM x x x x x 15:56 17:58 20:23
MRZYGŁÓD - OSIEDLE x x x x x 15:58 18:00 20:25
MRZYGŁÓD - RYNEK x x x x x 15:59 18:01 20:26
TYRAWA SOLNA - SZKOŁA 07:27 10:01 13:16 14:39 15:43 16:02 18:04 20:29
TYRAWA SOLNA - KAPLICZKA 07:29 10:03 13:18 14:41 15:45 16:04 18:06 20:31
SIEMUSZOWA - SKRZYŻOWANIE 07:32 10:06 13:21 14:44 15:48 16:07 18:09 20:34
SIEMUSZOWA - LEŚNICZÓWKA 07:34 10:08 13:23 14:46 15:50 16:09 18:11 20:36
HOŁUCZKÓW - SKLEP 07:36 10:10 13:25 14:48 15:52 16:11 18:13 20:38
TYRAWA WOŁOSKA - SZKOŁA 07:39 10:13 13:28 14:51 15:55 16:14 18:16 20:41
TYRAWA WOŁOSKA - SKRZYŻOWANIE 07:40 x x 14:52 15:56 16:15 18:17 20:42
RAKOWA - TARTAK x x x x 15:58 x 18:19 x
RAKOWA - WIEŚ x x x x 16:00 x 18:21 x
RAKOWA - SKLEP x x x x 16:01 x 18:22 x
RAKOWA - SZKOŁA x x x x 16:02 x 18:23 x
TYRAWA WOŁOSKA - SKRZYŻOWANIE x x x x x x 18:27 x
TYRAWA WOŁOSKA x 10:14 13:29 x x x x x
ROZPUCIE I (SKLEP) x 10:16 13:31 x x x 18:29 x
ROZPUCIE (SKRZYŻ. ZAWADKA) x 10:18 13:33 x x x 18:31 x

 
Rozpucie – Sanok

Rozkład jazdy obowiązuje od: 01.02.2019

Nazwa przystanku S S * D D D D m
ROZPUCIE (SKRZYŻ. ZAWADKA) x x x 10:18 13:33 x
ROZPUCIE I (SKLEP) x x x 10:20 13:35 x
TYRAWA WOŁOSKA - SKRZYŻOWANIE x x x 10:23 13:38 x
RAKOWA - SZKOŁA 05:30 x x 10:27 13:42 16:03
RAKOWA - SKLEP 05:31 x x 10:28 13:43 16:04
RAKOWA - WIEŚ 05:32 x x 10:29 13:44 16:05
RAKOWA - TARTAK 05:34 x x 10:31 13:46 16:07
TYRAWA WOŁOSKA - SKRZYŻOWANIE 05:36 x 07:40 10:33 13:48 16:09
TYRAWA WOŁOSKA - SZKOŁA 05:37 x 07:41 10:34 13:49 16:10
HOŁUCZKÓW - SKLEP 05:40 06:56 07:44 10:37 13:52 16:13
SIEMUSZOWA - LEŚNICZÓWKA 05:42 06:58 07:46 10:39 13:54 16:15
SIEMUSZOWA - SKRZYŻOWANIE 05:44 07:00 07:48 10:41 13:56 16:17
TYRAWA SOLNA - KAPLICZKA 05:47 07:03 07:51 10:44 13:59 16:20
TYRAWA SOLNA - SZKOŁA 05:49 07:05 07:53 10:46 14:01 16:22
MRZYGŁÓD - RYNEK 05:52 x 07:56 10:49 x 16:25
MRZYGŁÓD - MOST 05:53 x 07:57 10:50 14:05 16:26
MRZYGŁÓD - PODLAS 05:55 x 07:59 10:52 x 16:28
DĘBNA - SKRZYŻOWANIE 05:57 x 08:01 10:54 14:08 16:30
MIĘDZYBRODZIE - SAN 06:01 x 08:05 x x 16:34
MIĘDZYBRODZIE - CENTRUM 06:03 x 08:07 10:59 14:13 16:36
TREPCZA - OCZYSZCZALNIA 06:07 x x 11:03 x x
TREPCZA - SZKOŁA 06:08 x 08:11 11:04 14:17 16:40
SANOK  WÓJTOSTWO 06:11 x 08:14 11:07 14:20 16:43
SANOK JANA PAWŁA II 06:12 x 08:15 11:08 14:21 16:44
SANOK DMOWSKIEGO 06:14 x 08:17 11:10 14:23 16:46
SANOK GALERIA SANOK 06:17 x 08:20 11:13 14:25 16:48
SANOK LIPIŃSKIEGO PRZYCHODNIA 06:18 x 08:21 11:14 14:26 16:49
SANOK BEKSIŃSKIEGO 06:20 x 08:23 11:16 14:28 16:51
SANOK DWORCOWA 06:21 x 08:24 11:17 14:29 16:52
SANOK LWOWSKA 06:23 x x x 14:30 x
SANOK, RUBBER COMPANY S.A. 06:25 x x x 14:32 x

 Oznaczenia kursów:

6 - kursuje w soboty
D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
S - kursuje w dni nauki szkolnej
d - nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
m - nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
* - przesiadka w Tyrawie Solnej - Szkoła na kurs do Sanoka wykonywany tylko w dni szkolne