Slogan

Zaufaj nam

Sanok – Rozpucie

Rozkład jazdy obowiązuje od: 01.07.2018

Nazwa przystanku D 6 d D 6 d D D J D 6 d D m D m
SANOK, SZPG "STOMIL SANOK" - 07:07 - - - - 15:07 15:07 - 23:05
SANOK LWOWSKA - 07:09 - - - - 15:09 15:09 - 23:07
SANOK LIPIŃSKIEGO PRZYCHODNIA - 07:10 - - - - 15:10 15:10 - 23:08
SANOK BEKSIŃSKIEGO 06:53 07:11 09:28 11:55 12:45 14:04 15:11 15:11 19:35 23:09
SANOK DWORCOWA 06:54 07:12 09:30 11:56 12:47 14:05 15:13 15:13 19:37 23:10
SANOK LWOWSKA 06:56 - - - - - - - - -
SANOK, SZPG "STOMIL SANOK" 06:57 - - - - - - - - -
SANOK ARENA 06:58 07:14 09:32 11:58 12:49 14:07 15:15 15:15 19:39 23:12
SANOK TRAUGUTTA 07:02 07:18 09:36 12:02 12:53 14:11 15:19 15:19 19:43 23:16
SANOK  SKRZYŻOWANIE JANA PAWŁA II 07:03 07:19 09:37 12:03 12:54 14:12 15:20 15:20 19:44 23:17
TREPCZA - SZKOŁA 07:06 07:22 09:40 12:06 12:57 14:15 15:23 15:23 19:47 23:20
TREPCZA - OCZYSZCZALNIA 07:08 07:24 09:42 - - 14:17 15:25 - - 23:22
MIĘDZYBRODZIE - CENTRUM 07:11 07:27 09:45 12:10 13:01 14:20 15:28 15:27 19:51 23:25
MIĘDZYBRODZIE - SAN 07:13 - 09:47 - - 14:22 15:30 - - -
MIĘDZYBRODZIE - LISZNA - - 09:50 - - 14:25 - - - -
DĘBNA - SKRZYŻOWANIE 07:17 - 09:52 12:15 13:06 14:27 15:34 15:32 19:56 -
DĘBNA, WIEŚ - - - - - 14:29 - - - -
DĘBNA - SKRZYŻOWANIE - 07:32 - - - 14:31 - - - 23:30
MRZYGŁÓD - PODLAS 07:20 07:35 09:55 - 13:09 14:34 15:37 - - 23:33
MRZYGŁÓD - MOST 07:22 07:37 09:57 - 13:11 14:36 15:39 - - 23:35
TYRAWA SOLNA - SZKOŁA - - - - - - - - 20:03 -
MRZYGŁÓD - RYNEK 07:24 07:39 09:59 12:20 13:13 14:38 15:41 15:37 20:07 23:37
MRZYGŁÓD - OSIEDLE - 07:41 - 12:22 - - - 15:39 20:09 23:39
HŁOMCZA - CENTRUM - 07:43 - 12:24 - - - 15:41 20:11 23:41
DOBRA - ŻWIROWNIA - 07:45 - - - - - - - 23:43
DOBRA, KOŚCIÓŁ - 07:47 - 12:27 - - - 15:44 20:14 23:45
DOBRA - ŻWIROWNIA - 07:49 - - - - - - - 23:47
HŁOMCZA - CENTRUM - - - - - - - - - 23:49
ŁODZINA, WIEŚ - 07:54 - 12:33 - - - 15:50 20:20 23:53
HŁOMCZA - CENTRUM - 07:58 - 12:37 - - - 15:54 20:24 23:57
MRZYGŁÓD - RYNEK - 08:01 - 12:40 - - - 15:57 20:27 00:00
TYRAWA SOLNA - MOST - - - - - 14:40 15:43 - - -
TYRAWA SOLNA - SZKOŁA 07:28 08:04 10:02 12:44 13:16 14:42 15:45 16:01 20:31 00:03
TYRAWA SOLNA - KAPLICZKA 07:29 08:05 10:03 12:46 13:18 14:43 15:47 16:03 20:33 00:04
SIEMUSZOWA - SKRZYŻOWANIE 07:32 08:08 10:06 12:49 13:21 14:46 15:50 16:06 20:36 00:07
SIEMUSZOWA - LEŚNICZÓWKA 07:34 08:10 10:08 12:51 13:23 14:48 15:52 16:08 20:38 00:09
HOŁUCZKÓW - SKLEP 07:36 08:12 10:10 12:53 13:25 14:50 15:54 16:10 20:40 00:11
TYRAWA WOŁOSKA - SZKOŁA 07:39 08:15 10:13 12:56 13:28 14:53 15:57 16:13 20:43 00:14
TYRAWA WOŁOSKA - SKRZYŻOWANIE 07:40 08:16 - 12:57 - 14:54 15:58 16:14 20:44 00:15
TYRAWA WOŁOSKA - - 10:14 - 13:29 - - - - -
ROZPUCIE I (SKLEP) - - 10:16 - 13:31 - - - - -
ROZPUCIE (SKRZYŻ. ZAWADKA) - - 10:18 - 13:33 - - - - -

 

Rozpucie – Sanok

Rozkład jazdy obowiązuje od: 01.07.2018

Nazwa przystanku 6 d S S * D 6 d D 6 d D D m D m
ROZPUCIE (SKRZYŻ. ZAWADKA) - - - - - 10:18 - 13:33 - -
ROZPUCIE I (SKLEP) - - - - - 10:20 - 13:35 - -
TYRAWA WOŁOSKA - SKRZYŻOWANIE - - - - - 10:22 - 13:37 - -
RAKOWA - SZKOŁA - - - - - 10:26 - 13:41 - -
RAKOWA - SKLEP - - - - - 10:27 - 13:42 - -
RAKOWA - WIEŚ - - - - - 10:29 - 13:44 - -
RAKOWA - TARTAK - - - - - 10:30 - 13:45 - -
TYRAWA WOŁOSKA - SKRZYŻOWANIE 05:15 05:37 - 7:40 08:25 10:33 13:20 13:48 16:00 21:18
TYRAWA WOŁOSKA - SZKOŁA 05:16 05:38 - 7:41 08:26 10:34 13:21 13:49 16:01 21:19
HOŁUCZKÓW - SKLEP 05:19 05:41 06:56 07:44 08:29 10:37 13:24 13:52 16:04 21:22
SIEMUSZOWA - LEŚNICZÓWKA 05:21 05:43 06:58 07:46 08:31 10:39 13:26 13:54 16:06 21:24
SIEMUSZOWA - SKRZYŻOWANIE 05:23 05:45 07:00 07:48 08:33 10:41 13:28 13:56 16:08 21:26
TYRAWA SOLNA - KAPLICZKA 05:26 05:48 07:03 07:51 08:36 10:44 13:31 13:59 16:11 21:29
TYRAWA SOLNA - SZKOŁA - 05:49 07:04 07:52 08:37 10:45 13:32 14:00 16:12 21:30
TYRAWA SOLNA - MOST - - 07:05 - - - - - - -
MRZYGŁÓD - RYNEK 05:29 05:52 - 07:55 08:40 10:48 13:35 - 16:15 21:33
MRZYGŁÓD - OSIEDLE - - - - - - - - - -
HŁOMCZA - CENTRUM - - - - - - 13:38 - - 21:36
ŁODZINA, WIEŚ 05:35 - - - 08:46 - 13:42 - - 21:40
DOBRA, KOŚCIÓŁ 05:41 - - - 08:52 - 13:48 - - 21:46
DOBRA - ŻWIROWNIA - - - - - - - - - -
HŁOMCZA - CENTRUM 05:44 - - - 08:55 - 13:51 - - 21:49
MRZYGŁÓD - OSIEDLE - - - - - - - - - -
MRZYGŁÓD - RYNEK 05:47 - - - 08:58 - 13:54 - - 21:52
MRZYGŁÓD - MOST - 05:54 - 07:57 - 10:50    <  14:04 16:17 -
TYRAWA SOLNA - MOST - - - - - - - - - -
TYRAWA SOLNA - SZKOŁA 05:51 - - - - - - - - -
MRZYGŁÓD - PODLAS - 05:56 - 07:59 - 10:52 - - 16:19 -
DĘBNA - SKRZYŻOWANIE 05:58 05:59 - 08:02 09:03 10:55 13:59 14:08 16:22 21:57
MIĘDZYBRODZIE - LISZNA - - - 08:04 - - - - - -
MIĘDZYBRODZIE - SAN - - - 08:07 - - - - - -
MIĘDZYBRODZIE - CENTRUM 06:03 06:04 - 08:09 09:08 11:00 14:04 14:13 16:27 22:02
TREPCZA - OCZYSZCZALNIA - 06:07 - 08:12 - 11:03 - - - -
TREPCZA - SZKOŁA 06:07 06:09 - 08:14 09:12 11:05 14:08 14:17 16:31 22:06
SANOK  WÓJTOSTWO 06:10 06:12 - 08:17 09:15 11:08 14:11 - 16:34 -
SANOK JANA PAWŁA II 06:11 06:13 - 08:18 09:16 11:09 14:12 14:21 16:35 22:10
SANOK DMOWSKIEGO 06:14 06:16 - 08:21 09:19 11:12 14:15 - 16:38 22:13
SANOK GALERIA SANOK 06:16 06:18 - 08:23 09:21 11:14 14:17 14:25 16:40 22:15
SANOK LIPIŃSKIEGO PRZYCHODNIA 06:17 06:19 - 08:24 09:22 11:15 14:18 - 16:41 22:16
SANOK BEKSIŃSKIEGO 06:18 06:20 - 08:25 09:23 11:16 14:19 14:26 16:42 22:17
SANOK DWORCOWA 06:19 06:22 - 08:27 09:24 11:18 14:20 14:27 16:44 22:18
SANOK LWOWSKA 06:20 06:23 - - - - 14:21 - - 22:19
SANOK, SZPG "STOMIL SANOK" 06:22 06:25 - - - - 14:23 14:28 - 22:21

 

Oznaczenia kursów:

6 - kursuje w soboty
D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
J - nie kursuje od 01.VII do 31.VIII
S - kursuje w dni nauki szkolnej
d - nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
m - nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
* - przesiadka w Tyrawie Solnej - Szkoła na kurs do Sanoka wykonywany tylko w dni szkolne