Slogan

Zaufaj nam

Sanok – Rozpucie

Rozkład jazdy obowiązuje od: 20.11.2017

Nazwa przystanku D 6, d S 6, d D D, J D 6, d D, m D, m
SANOK SZPG "STOMIL SANOK" 06:50 07:07 - - - - 15:07 15:07 - 23:05
SANOK LWOWSKA 06:51 07:09 - - - - 15:09 15:09 - 23:07
SANOK LIPIŃSKIEGO - PRZYCHODNIA 06:52 07:10 - - - - 15:10 15:10 - 23:08
SANOK BEKSIŃSKIEGO 06:53 07:11 09:28 11:55 12:45 14:04 15:11 15:11 19:35 23:09
SANOK DWORCOWA 06:54 07:12 09:30 11:56 12:47 14:05 15:13 15:13 19:37 23:10
SANOK ARENA SANOK 06:56 07:14 09:32 11:58 12:49 14:07 15:15 15:15 19:39 23:12
SANOK TRAUGUTTA 07:00 07:18 09:36 12:02 12:53 14:11 15:19 15:19 19:43 23:16
SANOK SKRZYŻOWANIE JANA PAWŁA II 07:01 07:19 09:37 12:03 12:54 14:12 15:20 15:20 19:44 23:17
TREPCZA - SZKOŁA 07:04 07:22 09:40 12:06 12:57 14:15 15:23 15:23 19:47 23:20
TREPCZA - OCZYSZCZALNIA 07:06 07:24 09:42 - - 14:17 15:25 - - 23:22
MIĘDZYBRODZIE - CENTRUM 07:09 07:27 09:45 12:10 13:01 14:20 15:28 15:27 19:51 23:25
MIĘDZYBRODZIE - SAN 07:11 - 09:47 - - 14:22 15:30 - - -
MIĘDZYBRODZIE - LISZNA 07:14 - 09:50 - - 14:25 - - - -
DĘBNA - SKRZYŻOWANIE 07:16 - 09:52 12:15 13:06 14:27 15:34 15:32 19:56 -
DĘBNA, WIEŚ - - - - - 14:29 - - - -
DĘBNA - SKRZYŻOWANIE - 07:32 - - - 14:31 - - - 23:30
MRZYGŁÓD - PODLAS 07:19 07:35 09:55 - 13:09 14:34 15:37 - - 23:33
MRZYGŁÓD - MOST 07:21 07:37 09:57 - 13:11 14:36 15:39 - - 23:35
TYRAWA SOLNA - SZKOŁA - 07:41 - 12:22 - - - 15:39 20:03 23:39
MRZYGŁÓD - RYNEK 07:23 07:45 - 12:26 13:13 14:38 15:41 15:43 20:07 23:43
MRZYGŁÓD - OSIEDLE - 07:47 - 12:28 - - - 15:45 20:09 23:45
HŁOMCZA - CENTRUM - 07:49 - 12:30 - - - 15:47 20:11 23:47
DOBRA - ŻWIROWNIA - 07:51 - - - - - - - 23:49
DOBRA, KOŚCIÓŁ - 07:53 - 12:33 - - - 15:50 20:14 23:51
DOBRA - ŻWIROWNIA - 07:55 - - - - - - - 23:53
HŁOMCZA - CENTRUM - - - - - - - - - 23:55
ŁODZINA, WIEŚ - 08:00 - 12:39 - - - 15:56 20:20 23:59
HŁOMCZA - GÓRA - - - - - - - - - -
HŁOMCZA - SKRZYŻOWANIE - - - - - - - - - -
HŁOMCZA - CENTRUM - 08:04 - 12:43 - - - 16:00 20:24 00:03
MRZYGŁÓD - OSIEDLE - - - - - - - - - -
MRZYGŁÓD - RYNEK - 08:07 - 12:46 - - - 16:03 20:27 00:06
TYRAWA SOLNA - MOST - - - - - 14:40 15:43 - - -
TYRAWA SOLNA - SZKOŁA 07:27 08:10 10:01 12:50 13:16 14:42 15:45 16:07 20:31 00:09
TYRAWA SOLNA - KAPLICZKA 07:28 08:11 10:02 12:52 13:18 14:43 15:47 16:09 20:33 00:10
SIEMUSZOWA - SKRZYŻOWANIE 07:31 08:14 10:05 12:55 13:21 14:46 15:50 16:12 20:36 00:13
SIEMUSZOWA - LEŚNICZÓWKA 07:33 08:16 10:07 12:57 13:23 14:48 15:52 16:14 20:38 00:15
HOŁUCZKÓW - SKLEP 07:35 08:18 10:09 12:59 13:25 14:50 15:54 16:16 20:40 00:17
TYRAWA WOŁOSKA - SZKOŁA 07:38 08:21 10:12 13:02 13:28 14:53 15:57 16:19 20:43 00:20
TYRAWA WOŁOSKA - SKRZYŻOWANIE 07:39 08:22 - 13:03 - 14:54 15:58 16:20 20:44 00:21
TYRAWA WOŁOSKA - - 10:13 - 13:29 - - - - -
RAKOWA - TARTAK - - - - - - - - 20:47 -
RAKOWA - WIEŚ - - - - - - - - 20:48 -
RAKOWA - SKLEP - - - - - - - - 20:50 -
RAKOWA - SZKOŁA - - - - - - - - 20:51 -
TYRAWA WOŁOSKA - SKRZYŻOWANIE - - - - - - - - 20:55 -
ROZPUCIE I - SKLEP - - 10:15 - 13:31 - - - 20:57 -
ROZPUCIE (SKRZYŻ. ZAWADKA) - - 10:17 - 13:33 - - - 20:59 -

 

Rozpucie – Sanok

Rozkład jazdy obowiązuje od: 20.11.2017

Nazwa przystanku 6, d F S S * D 6, d S 6, d D  D, m D, m
ROZPUCIE (SKRZYŻ. ZAWADKA) - - - - - - 10:17 - 13:33 - 21:04
ROZPUCIE I - SKLEP - - - - - - 10:19 - 13:35 - 21:06
TYRAWA WOŁOSKA - SKRZYŻOWANIE - - - - - - 10:21 - 13:37 - 21:08
RAKOWA - SZKOŁA - - - - - - 10:25 - 13:41 - 21:12
RAKOWA - SKLEP - - - - - - 10:26 - 13:42 - 21:13
RAKOWA - WIEŚ - - - - - - 10:28 - 13:44 - 21:15
RAKOWA - TARTAK - - - - - - 10:29 - 13:45 - -
TYRAWA WOŁOSKA - SKRZYŻOWANIE 05:15 05:15 05:37 - 07:40 08:25 10:32 13:20 13:48 16:00 21:18
TYRAWA WOŁOSKA - SZKOŁA 05:16 05:16 05:38 - 07:41 08:26 10:33 13:21 13:49 16:01 21:19
HOŁUCZKÓW - SKLEP 05:19 05:19 05:41 06:56 07:44 08:29 10:36 13:24 13:52 16:04 21:22
SIEMUSZOWA - LEŚNICZÓWKA 05:21 05:21 05:43 06:58 07:46 08:31 10:38 13:26 13:54 16:06 21:24
SIEMUSZOWA - SKRZYŻOWANIE 05:23 05:23 05:45 07:00 07:48 08:33 10:40 13:28 13:56 16:08 21:26
TYRAWA SOLNA - KAPLICZKA 05:26 05:26 05:48 07:03 07:51 08:36 10:43 13:31 13:59 16:11 21:29
TYRAWA SOLNA - SZKOŁA - - 05:49 07:04 07:52 - 10:44 - 14:00 16:12 -
MRZYGŁÓD - RYNEK 05:29 05:29 05:52 - 07:55 08:39 10:47 13:34 - 16:15 21:32
HŁOMCZA - CENTRUM - - - - - - - 13:37 - - 21:35
ŁODZINA, WIEŚ 05:35 05:35 - - - 08:45 - 13:41 - - 21:39
DOBRA, KOŚCIÓŁ 05:41 05:41 - - - 08:51 - 13:47 - - 21:45
DOBRA - ŻWIROWNIA - - - - - - - - - - -
HŁOMCZA - CENTRUM 05:44 05:44 - - - 08:54 - 13:50 - - 21:48
MRZYGŁÓD - OSIEDLE - - - - - - - - - - -
MRZYGŁÓD - RYNEK 05:47 05:47 - - - 08:57 - 13:53 - - 21:51
MRZYGŁÓD - MOST - - 05:54 - 07:57 - 10:49 - 14:04 16:17 -
TYRAWA SOLNA - SZKOŁA 05:51 05:51 - - - 09:01 - 13:57 - - 21:55
MRZYGŁÓD - PODLAS - - 05:56 - 07:59 - 10:51 - - 16:19 -
DĘBNA - SKRZYŻOWANIE 05:58 05:58 05:59 - 08:02 09:08 10:54 14:04 14:08 16:22 22:02
MIĘDZYBRODZIE - LISZNA - - - - 08:04 - - - - - -
MIĘDZYBRODZIE - SAN - - - - 08:07 - - - - - -
MIĘDZYBRODZIE - CENTRUM 06:03 06:03 06:04 - 08:09 09:13 10:59 14:09 14:13 16:27 22:07
TREPCZA - OCZYSZCZALNIA - - 06:07 - 08:12 - 11:02 - - - -
TREPCZA - SZKOŁA 06:07 06:07 06:09 - 08:14 09:17 11:04 14:13 14:17 16:31 22:11
SANOK WÓJTOSTWO 06:10 06:10 06:12 - 08:17 09:20 11:07 14:16 - 16:34 -
SANOK JANA PAWŁA II 06:11 06:11 06:13 - 08:18 09:21 11:08 14:17 14:21 16:35 22:15
SANOK DMOWSKIEGO 06:14 06:14 06:16 - 08:21 09:24 11:11 14:20 - 16:38 22:18
SANOK GALERIA SANOK 06:16 06:16 06:18 - 08:23 09:26 11:13 14:22 14:25 16:40 22:20
SANOK LIPIŃSKIEGO - PRZYCHODNIA 06:17 06:17 06:19 - 08:24 09:27 11:14 14:23 - 16:41 22:21
SANOK BEKSIŃSKIEGO 06:18 06:18 06:20 - 08:25 09:28 11:15 14:24 14:26 16:42 22:22
SANOK DWORCOWA 06:19 06:19 06:22 - 08:27 09:29 11:17 14:25 14:27 16:44 22:23
SANOK LWOWSKA 06:20 06:20 06:23 - - - - 14:26 - - 22:24
SANOK SZPG "STOMIL SANOK" 06:22 06:22 06:25 - - - - 14:28 14:28 - 22:26

 

Oznaczenia kursów:

6 - kursuje w soboty
D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
F - kursuje w dni robocze wolne od nauki szkolnej
J - nie kursuje od 01.VII do 31.VIII
S - kursuje w dni nauki szkolnej
d - nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
m - nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
* - przesiadka w Tyrawie Solnej - Szkoła na kurs do Sanoka wykonywany tylko w dni szkolne