Slogan

Zaufaj nam

Sanok – Tyrawa Kuźmina

Rozkład jazdy obowiązuje od: 01.07.2018

Nazwa przystanku D m
SANOK BEKSIŃSKIEGO 17:15
SANOK DWORCOWA 17:16
SANOK ARENA 17:18
SANOK TRAUGUTTA 17:22
SANOK  SKRZYŻOWANIE JANA PAWŁA II 17:23
TREPCZA - SZKOŁA 17:26
TREPCZA - OCZYSZCZALNIA 17:28
MIĘDZYBRODZIE - CENTRUM 17:31
MIĘDZYBRODZIE - SAN 17:33
DĘBNA - SKRZYŻOWANIE 17:38
MRZYGŁÓD - PODLAS 17:41
MRZYGŁÓD - MOST 17:43
MRZYGŁÓD - RYNEK 17:45
HŁOMCZA - CENTRUM 17:48
DOBRA, KOŚCIÓŁ 17:51
HŁOMCZA - CENTRUM 17:54
ŁODZINA, WIEŚ 17:58
HŁOMCZA - CENTRUM 18:02
MRZYGŁÓD - RYNEK 18:05
TYRAWA SOLNA - SZKOŁA 18:08
TYRAWA SOLNA - KAPLICZKA 18:09
SIEMUSZOWA - SKRZYŻOWANIE 18:12
SIEMUSZOWA - LEŚNICZÓWKA 18:14
HOŁUCZKÓW - SKLEP 18:16
TYRAWA WOŁOSKA - SZKOŁA 18:19
TYRAWA WOŁOSKA - SKRZYŻOWANIE 18:20
RAKOWA - TARTAK 18:23
RAKOWA - WIEŚ 18:24
RAKOWA - SKLEP 18:26
RAKOWA - SZKOŁA 18:27
RAKOWA - SKLEP 18:28
RAKOWA - WIEŚ 18:30
RAKOWA - TARTAK 18:31
TYRAWA WOŁOSKA - SKRZYŻOWANIE 18:34
ROZPUCIE I (SKLEP) 18:36
ROZPUCIE (SKRZYŻ. ZAWADKA) 18:38
ROZPUCIE II (HUTY) 18:40
KUŻMINA (GÓRA) 18:43
KUŹMINA (LEŚNICZÓWKA) 18:45
KUŹMINA, SKRZYŻOWANIE 18:47

 

Oznaczenia kursów:

D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
m - nie kursuje w dniach 24 i 31.XII