Slogan

Zaufaj nam

Sanok – Tyrawa Kuźmina

Rozkład jazdy obowiązuje od: 20.11.2017

D, m Nazwa przystanku
17:30 SANOK BEKSIŃSKIEGO
17:31 SANOK DWORCOWA
- SANOK BEKSIŃSKIEGO
- SANOK LIPIŃSKIEGO - PRZYCHODNIA
- SANOK GALERIA SANOK
17:33 SANOK ARENA
- SANOK DMOWSKIEGO
17:37 SANOK TRAUGUTTA
17:38 SANOK  SKRZYŻOWANIE JANA PAWŁA II
- SANOK JANA PAWŁA II
- SANOK  WÓJTOSTWO
17:41 TREPCZA - SZKOŁA
17:43 TREPCZA - OCZYSZCZALNIA
17:46 MIĘDZYBRODZIE - CENTRUM
17:48 MIĘDZYBRODZIE - SAN
17:51 MIĘDZYBRODZIE - LISZNA
17:53 DĘBNA - SKRZYŻOWANIE
17:56 MRZYGŁÓD - PODLAS
17:58 MRZYGŁÓD - MOST
18:00 MRZYGŁÓD - RYNEK
18:02 TYRAWA SOLNA - MOST
18:04 TYRAWA SOLNA - SZKOŁA
18:05 TYRAWA SOLNA - KAPLICZKA
18:08 SIEMUSZOWA - SKRZYŻOWANIE
18:10 SIEMUSZOWA - LEŚNICZÓWKA
18:12 HOŁUCZKÓW - SKLEP
18:15 TYRAWA WOŁOSKA - SZKOŁA
- TYRAWA WOŁOSKA
18:16 TYRAWA WOŁOSKA - SKRZYŻOWANIE
18:19 RAKOWA - TARTAK
18:20 RAKOWA - WIEŚ
18:22 RAKOWA - SKLEP
18:23 RAKOWA - SZKOŁA
18:24 RAKOWA - SKLEP
18:26 RAKOWA - WIEŚ
18:27 RAKOWA - TARTAK
18:30 TYRAWA WOŁOSKA - SKRZYŻOWANIE
18:32 ROZPUCIE I (SKLEP)
18:34 ROZPUCIE (SKRZYŻ. ZAWADKA)
18:36 ROZPUCIE II (HUTY)
18:39 KUŻMINA (GÓRA)
18:41 KUŹMINA (LEŚNICZÓWKA)
18:43 KUŹMINA, SKRZYŻOWANIE

 

Oznaczenia kursów:

D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
m - nie kursuje w dniach 24 i 31.XII